Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

ExportUA

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 21.12.2020 №396

Переглядів: 218

Про коригування тарифів на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію) її виробництво, транспортування, постачання для потреб споживачів в м. Бахмут та смт. Красна Гора

Заслухавши інформацію начальника Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради Гармаш С.М. щодо коригування тарифів на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію) її виробництво, транспортування, постачання для потреб споживачів в м. Бахмут та смт. Красна Гора, що надаються товариством з обмеженою відповідальністю «Бахмут - Енергія», згідно розрахунків здійснених підприємством, у зв'язку із значним зростанням ціни на природний газ та підвищенням розміру мінімального прожиткового мінімуму, враховуючи висновок Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради від 02.12.2020 № 821/02, відповідно до законів України: «Про теплопостачання», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про ціни і ціноутворення», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України  від 01.06.2011  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», із внесеними до неї змінами, Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.06.2018 за №753/32205, Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 №239, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.10.2018 №1172/32624, керуючись пп.2 п. а) ст. 28, ст.ст. 52, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні виконком Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ :

 1. Встановити скориговані тарифи  на:
  1. Послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію) її виробництво, транспортування, постачання для потреб споживачів в м.Бахмут  (додаток 1).
  2. Послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію) її виробництво, транспортування, постачання для потреб споживачів в смт.Красна Гора (додаток 2). 
 2. Встановити тариф на Послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію), що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення на рівні 90 відсотків діючого для товариства з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія» тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.
 3. Тарифи, встановленні цим рішенням, вступають в дію з 01.01.2021року, але не раніше дня його розміщення на офіційному сайті Бахмутської міської ради.
 4. Вважати, що тарифи на Послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію) її виробництво, транспортування, постачання для потреб споживачів в м. Бахмут  та смт. Красна Гора, встановлені  рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 13.10.2020 №304 «Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію) її виробництво, транспортування, постачання для потреб споживачів в м. Бахмут та смт. Красна Гора», з 01.01.2021 року не застосовуються.
 5. Товариству з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія» (Повиленас) забезпечити, у встановленому законодавством порядку, доведення цього рішення до відома споживачів шляхом розміщення на офіційному сайті Бахмутської міської ради, у друкованому засобі масової інформації та на сайті товариства з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія». 
 6. Організаційне виконання рішення покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія» (Повиленас), Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Гармаш).
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського  голови Марченка О.О.

Міський голова                                                                    О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 21.12.2020 №396
Про коригування тарифів на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію) її виробництво, транспортування, постачання для потреб споживачів в м. Бахмут та смт. Красна Гора
22.68 KB

Пошук

Актуально