Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 117 гостей.

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 15.01.2020 №18

Переглядів: 525

Про призначення гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) піклувальником над неповнолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження

Розглянувши висновок служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради від 16.12.2019 № 266, витяг з протоколу засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Бахмутської міської ради від 17.12.2019 № 13 про доцільність призначення гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, піклувальником над неповнолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, заяви містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) та інші документи, надані гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)),   яка   зареєстрована   та   проживає   за   адресою:   м. Бахмут, пров. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), з проханням призначити її піклувальником над неповнолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), виконком Бахмутської міської ради встановив наступне:

Батько дитини, містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) – помер містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року (актовий запис про смерть від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) складений відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Артемівську реєстраційної служби Артемівського міськрайонного управління юстиції у Донецькій області).

Мати дитини, містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) – померла містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року (актовий запис про смерть від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) складений Бахмутським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області).

Вихованням та утриманням неповнолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) займається гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), яка є тіткою дитини, та створила всі умови для його проживання. Інших родичів, які б виявили бажання взяти дитину на виховання в свою сім’ю, немає.

Неповнолітня дитина містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) має:

 • на праві власності: 1/2 частку автомобіля марки містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), легковий седан – В, 2008 року випуску, кузов № містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), реєстраційний номер містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), номер державної реєстрації містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації));
 • право спадкування:
  • квартири, яка залишилася після смерті батька дитини, за адресою: м. Бахмут, вул. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації));
  • 1/2 частки автомобіля марки містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), легковий седан –В, 2008 року випуску, кузов № містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), реєстраційний номер містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), який залишився після смерті матері дитини.

Іншого майна на правах приватної власності дитина немає.

Виходячи із інтересів неповнолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, ст.ст. 5, 25 Закону України від 26.04.2001 № 2402-ІІІ «Про охорону дитинства», із внесеними до нього змінами, ст. ст. 5, 243, 244, 247, 249 Сімейного кодексу України від 10.01.2002 № 2947-ІІІ, із внесеними до нього змінами, ст.ст. 61, 62, 63, 69 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-ІV, із внесеними до нього змінами, ст.ст. 11, 12 Закону України від 13.01.2005 № 2342-ІV «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», із внесеними до нього змінами, постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», із внесеними до неї змінами, виконком Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Призначити гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, піклувальником над неповнолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.
 2. Закріпити  житло  на  праві  користування  за адресою: м. Бахмут, вул. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), за неповнолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.
 3. Піклувальнику гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) забезпечити:
  1. Збереження за неповнолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження:
   1. Квартири № містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут.
   2. Автомобіля марки містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), легковий седан – В, 2008 року випуску, кузов № містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), реєстраційний номер містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), номер державної реєстрації містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).
  2. Дотримання порядку прийняття спадщини, яка залишилася після смерті батьків дитини, містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) на квартиру № містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут і 1/2 частку автомобіля марки містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), легковий седан – В, 2008 року випуску, кузов № містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), реєстраційний номер містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), номер державної реєстрації містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).
 4. Бахмутському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Решевська):
  1. Забезпечити соціальне обслуговування підопічної неповнолітньої дитини та піклувальника.
  2. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про виконання плану соціального обслуговування підопічної неповнолітньої дитини та піклувальника.
 5. Управлінню освіти Бахмутської міської ради (Рубцова):
  1. Забезпечити право неповнолітньої дитини на здобуття базової середньої освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальну форму здобуття освіти.
  2. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про рівень розвитку та знань неповнолітньої дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь піклувальника у вихованні неповнолітньої дитини.
 6. Управлінню охорони здоров’я Бахмутської міської ради (Миронова):
  1. Здійснювати  диспансерний  нагляд  за  неповнолітньою дитиною.
  2. Забезпечити неповнолітній дитині двічі на рік проходження медичного огляду.
  3. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про стан здоров’я неповнолітньої дитини, дотримання піклувальником рекомендацій лікаря.
 7. Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) забезпечити щорічне оздоровлення неповнолітньої дитини на пільгових умовах.
 8. Бахмутському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (Меженний) надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної неповнолітньої дитини та піклувальника.
 9. Організаційне виконання рішення покласти на Управління  молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева).
 10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Точену В.В.

Міський голова                                                   О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 15.01.2020 №18
Про призначення гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) піклувальником над неповнолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження
51.12 KB