Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Урядовий портал

Рішення Бахмутської міської ради від 21.10.2020 №6/148-3172

Переглядів: 197
сессия : 

Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Розглянувши доповідну записку начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. від 09.10.2020 № 01-1338-08 (вх. 01-5666-06 від 09.10.2020) щодо надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи заяви фізичних осіб та клопотання юридичної особи, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішенням Бахмутської міської ради від 26.06.2019 № 6/131-2614 «Про добровільне приєднання територіальних громад до територіальної громади міста Бахмут Донецької області», Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А: 

 1. Надати дозволи на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності:
  1. Фізичній особі Бейді Олександру Олександровичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Свободи, 13, гараж б/н у м. Бахмут, для будівництва індивідуального гаражу, із земель житлової і громадської забудови, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  2. Фізичній особі Вераняну Василю Ашотовичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) у с. Іванівське Бахмутського району Донецької області, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  3. Фізичній особі Іванову Андрію Вікторовичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) у с. Іванівське Бахмутського району Донецької області, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  4. Фізичній особі Кобзєву Анатолію Олександровичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. 1-ша Залізнична, гараж б/н у м. Бахмут, для будівництва індивідуального гаражу, із земель житлової і громадської забудови, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  5. Фізичній особі Корнієнку Сергію Олександровичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. 1-ша Залізнична, б/н, гараж б/н у м. Бахмут, для будівництва індивідуального гаражу, із земель житлової і громадської забудови, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  6. Фізичній особі Кудінову Володимиру Олексійовичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Миру, 29, гараж б/н у м. Бахмут, для будівництва індивідуального гаражу, із земель житлової і громадської забудови, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  7. Фізичній особі Сафонову Олексію Сергійовичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) у с. Іванівське Бахмутського району Донецької області, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  8. Фізичній особі Тітаняну Еріку Армановичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) у с. Іванівське Бахмутського району Донецької області, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  9. Фізичній особі Троценко Олені Михайлівні (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Л.Українки, 76 а  у м. Бахмут, для будівництва індивідуального гаражу, із земель житлової і громадської забудови, на умовах оренди.
  10. Фізичній особі Фурманову Олексію Олександровичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) у с. Іванівське Бахмутського району Донецької області, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
 2. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Мистецькій Школі № 1 м. Бахмут (код ЄДРПОУ 02218743) по вул. Незалежності, 56 у м. Бахмут для обслуговування будівлі Мистецької Школи № 1 м. Бахмут, що перебуває у постійному користуванні.
 3. Надати дозвіл на розробку технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель колишнього КСП «ім. Козаченко» на території колишньої Клинівської сільської ради Бахмутського району Донецької області за межами населених пунктів, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва фізичній особі Савчиній Євгенії Іллівні (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) ділянка № 579 площею 6,3784 га ріллі (лот №42, 43), 0,7072 га сіножать (лот №68), 0,1110 га багаторічних насаджень (лот №70).
 4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності для розташування траси ЛЕП 6 кВ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» від РП-2 до РП-6 по вул. Захисників України до вул. Носакова, 9-Б у м.Бахмут.
 5. Юридичним та фізичним особам, зазначеним у пунктах 1-4 цього рішення: розробити документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок; погодити їх у відповідності до норм чинного законодавства, надати до Бахмутської міської ради для прийняття рішення з оформлення документів на право власності та користування земельними ділянками.
 6. Визначити, що юридичні та фізичні особи, зазначені у даному рішенні, набувають право на використання земельними ділянками після одержання документів, які посвідчують право користування та право власності на них, та їх державної реєстрації.
 7. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Стрющенка О.В.
 8. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської міської ради  Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                                О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 21.10.2020 №6/148-3172
Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок
37.7 KB

Пошук

Актуально