Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 87 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Бахмутської міської ради від 26.02.2020 №6/140-2943

Переглядів: 297
сессия : 

Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Розглянувши службову записку від 14.02.2020 № 01-0935-06 та заслухавши інформацію від 14.02.2020 до № 01-0935-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи заяви фізичних осіб та клопотання юридичних осіб, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішенням Бахмутської міської ради від 26.06.2019 № 6/131-2614 «Про добровільне приєднання територіальних громад до територіальної громади міста Бахмут Донецької області», Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А: 

 1. Надати дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності:
  1. Фізичній особі Дудіну Михайлу Михайловичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) у с. Покровське Бахмутського району Донецької області, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  2. Фізичній особі Пешковій Нажиї Кязимівні (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Василя Першина, 27, у м. Бахмут, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, із земель житлової і громадської забудови, на умовах оренди.
  3. Фізичній особі Ткаченку Валерію Олександровичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Сергія Разуваєва, 13 у м. Бахмут, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової і громадської забудови, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
 2. Надати дозволи на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  1. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Світанок» (код ЄДРПОУ 23120994) по вул. Леваневського, 107 у м. Бахмут, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, із земель житлової і громадської забудови, на умовах постійного користування.
  2. Бахмутському районному комітету профспілки працівників агропромислового комплексу (код ЄДРПОУ 02665235) по вул. Василя Першина, 9 у м. Бахмут, для розташування гаражу, із земель житлової і громадської забудови, на умовах постійного користування.
  3. Фізичній особі Деркунському Дмитру Миколайовичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Незалежності, 46, гараж №3 у м. Бахмут, для будівництва індивідуального гаражу, із земель житлової і громадської забудови, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  4. Фізичній особі Сотникову Геннадію Олександровичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Незалежності, 50, гараж б/н у м. Бахмут, для будівництва індивідуального гаражу, із земель житлової і громадської забудови, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
 3. Дати згоду на поділ земельної ділянки та надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності фізичній особі Коняєву Володимиру Авеніровичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) загальною площею 5,0806 га (кад.№1410300000:00:001:0345) по вул. П. Лумумби, 95б у м. Бахмут.
 4. Внести зміни до п.2 рішення Бахмутської міської ради від 23.10.2019 № 6/134-2704 «Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок», змінивши слова «із земель житлової і громадської забудови» на слова «із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення».
 5. Юридичним та фізичним особам, зазначеним у пунктах 1-3 даного рішення: розробити документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок; погодити їх у відповідності до норм чинного законодавства, надати до Бахмутської міської ради для прийняття рішення з оформлення документів на право власності та користування земельними ділянками.
 6. Визначити, що юридичні та фізичні особи, зазначені у даному рішенні, набувають право на використання земельними ділянками після одержання документів, які посвідчують право користування та право власності на них, та їх державної реєстрації.
 7. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Стрющенка О.В.
 8. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                            О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 26.02.2020 №6/140-2943
Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок
36.61 KB