Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 98 гостей.

ExportUA

Рішення Бахмутської міської ради від 26.02.2020 №6/140-2932

Переглядів: 340
сессия : 

Про надання дозволу на створення комітету мікрорайону «Черемхи»

Розглянувши висновок організаційного відділу Бахмутської міської ради  від 14.02.2020 № 01-0954-06 щодо відповідності  законодавству України поданих документів  про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення, враховуючи заяву від 14.02.2020 № 01-01/2561 ініціативної групи зі створення комітету мікрорайону «Черемхи», з метою сприяння діяльності органів  самоорганізації населення, розташованих на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади,  згідно Статуту  територіальної громади міста Бахмута,  затвердженого рішенням Артемівської міської ради  від  26.03.2008 № 5/28 - 581, в редакції рішення Артемівської міської ради від 23.03.2016 № 6/82-1443, відповідно до Порядку  надання дозволу на створення органу самоорганізації населення, затвердженого рішенням Артемівської міської ради від  22.02.2012 № 6/20 – 320 (зі змінами), керуючись  ст.ст.14, 26, 59 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні», Законом України "Про органи самоорганізації населення", Бахмутська міська  рада

В И Р І Ш И Л А: 

1. Надати дозвіл на створення комітету мікрорайону, який діятиме на  території квартальних комітетів №25, №26,  №27, №28  м.Бахмута та селища Хромове-1, Іванівського старостинського округу (далі - комітет мікрорайону).

2. Визначити:

2.1.  Назву комітету мікрорайону - «Черемхи».

2.2. Територію діяльності комітету мікрорайону «Черемхи», за адресою: 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут в межах:

Вулиць:

Булавіна – усі номери (с.Хромове-1);

Вербна  – усі номери;

Вільямса – усі номери (с.Хромове-1);

В.Кібенка – усі номери;

Геологів – усі номери;

Григорія Сковороди – усі номери;

Докучаєва – усі номери (с.Хромове-1);

Донецька – усі номери;

І-ша Залізнична  – усі номери;

І.Івкіна – усі номери;

Комунальна – усі номери;

Корсунського №№ 1 – 57; 6,12-а, 67,69, №№ 16 – 84;

Костянтинівська – усі номери;

Крилова – усі номери;

1-ша Лісна – усі номери,

2-га Лісна – усі номери;

Молодіжна – усі номери (с.Хромове-1);

Народна – усі номери;

Нова – усі номери (с.Хромове-1);

Павла Новгородцева – усі номери;

Полева – усі  парні номери;

Полярна  – усі номери;

Пушкіна – усі номери;

Робочая – усі номери;

Спортивна – усі номери;

Сосюри – усі номери;

Студентська – усі номери;

Центральна – усі  номери;

Чайковського № №51 – 61.

Провулків:

Геологічний – усі номери;

Григорія Сковороди – усі номери;

Жуковського – усі номери;

1-й, 2-й Корсунського – усі номери;

Лісний – усі номери;

Нахімова – усі номери.

Неделіна – усі номери;

Новий – усі номери; 

Полярний  - усі номери;

1-й, 2-й, 3-й, 4-й  Пушкінський – усі номери;

Центральний  - усі номери.

2.3. Основні напрями діяльності комітету мікрорайону «Черемхи»:

2.3.1. Створення умов для участі жителів мікрорайону у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України.

2.3.2. Задоволення соціальних, культурних та побутових потреб жителів мікрорайону шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг.    

2.3.3. Участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм.

2.4. Повноваження комітету мікрорайону «Черемхи»:

2.4.1. Представлення разом з депутатами Бахмутської міської ради інтересів жителів мікрорайону «Черемхи» в Бахмутській міській раді та її виконавчих органах.

2.4.2. Сприяння додержанню Конституції та законів України, реалізації актів Президента України та органів виконавчої влади, рішень Бахмутської міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, рішень місцевих референдумів.

2.4.3.    Внесення у встановленому порядку пропозицій до проєктів програм соціально-економічного та культурного розвитку Бахмутської міської  об’єднаної територіальної громади, проєктів  бюджету Бахмутської міської  об’єднаної територіальної громади.

2.4.4.    Організація на добровільних засадах участі населення у здійсненні заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, проведення робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані  садиб, дворів, вулиць, площ, парків, кладовищ, братських могил, дитячих майданчиків.

2.4.5.    Організація на добровільних засадах участі населення у здійсненні заходів щодо охорони пам'яток історії та культури, ліквідації наслідків стихійного  лиха.

2.4.6.    Здійснення контролю за якістю житлово-комунальних послуг, що надаються громадянам, які проживають на території комітету мікрорайону.

2.4.7.    Надання допомоги навчальним закладам, закладам культури, фізкультури і спорту, у проведенні культурно - освітньої, спортивно-оздоровчої та виховної роботи серед населення, розвитку художньої творчості, фізкультури і спорту, сприяння збереженню культурної спадщини, традицій народної культури, впровадженню в побут нових обрядів.

2.4.8.    Організація надання допомоги  громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім'ям загиблих воїнів, партизанів та військовослужбовців, малозабезпеченим та багатодітним сім'ям, а також самотнім громадянам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, внесення пропозицій з цих питань до виконкому Бахмутської міської ради.

2.4.9.    Надання необхідної допомоги органам пожежного нагляду в здійсненні протипожежних заходів, організація вивчення правил пожежної безпеки та дотримання вимог протипожежної безпеки населенням.

2.4.10. Сприяння правоохоронним органам у забезпеченні ними охорони громадського порядку.

2.4.11. Розгляд звернень громадян, здійснення прийому громадян.

2.4.12.  Ведення обліку громадян за віком, за місцем роботи або навчання, які проживають у межах території діяльності комітету мікрорайону «Черемхи».

2.4.13. Сприяння депутатам Бахмутської міської ради в організації їх зустрічей з виборцями, прийому громадян та проведення іншої роботи у виборчих округах.

2.4.14. Інформування громадян про діяльність комітету мікрорайону «Черемхи», організація  обговорення проєктів його рішень, важливих питань життєдіяльності  Бахмутської міської  об’єднаної територіальної громади.

2.4.15. Комітет мікрорайону може здійснювати іншу діяльність, відповідно до делегованих йому Бахмутською міською радою повноважень.

3. Зобов’язати ініціативну групу зі створення комітету мікрорайону «Черемхи» здійснити легалізацію комітету мікрорайону «Черемхи»,  у встановленому законодавством порядку.

4. Організаційному відділу Бахмутської міської ради (Чернікова) забезпечити оприлюднення даного рішення у засобах масової інформації та шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Бахмутської  міської  ради  з питань  житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку  (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                     О. О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 26.02.2020 №6/140-2932
Про надання дозволу на створення комітету мікрорайону «Черемхи»
30.88 KB