Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 98 гостей.

ExportUA

Рішення Бахмутської міської ради від 27.11.2019 №6/135-2742

Переглядів: 705
сессия : 

Про затвердження Положення про роботу Мобільного офісу для надання соціальних, адміністративних та інших публічних послуг

Внесени зміни:

Розглянувши доповідну від 29.10.2019 № 01-6324-06 Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради про затвердження Положення про роботу Мобільного офісу для надання соціальних, адміністративних та інших публічних послуг та заслухавши начальника Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради Сподіну І.В.,  враховуючи лист Донецької обласної державної адміністрації від 10.06.2019 № 5/909/40-19/03-3 «Про затвердження нормативних актів щодо мобільних офісів», відповідно до Закону України від 06.09.2012 № 5203-VI «Про адміністративні послуги», із внесеними до нього змінами, Закону України від 19.06.2003 № 966-IV «Про соціальні послуги», із внесеними до нього змінами, Закону України від 17.01.2019 № 2671-VIІІ «Про соціальні послуги», керуючись ст. 26, п.1 ст.73 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И ЛА :

 1. Затвердити:
  1. Положення про роботу Мобільного офісу для надання соціальних, адміністративних та інших публічних послуг (додається).
  2. Перелік адміністративних послуг, які надаються на віддаленому робочому місці адміністратора Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради через Мобільний офіс (додається).
 2. Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) здійснити заходи щодо забезпечення роботи Мобільного офісу для надання соціальних, адміністративних та інших публічних послуг.
 3. Старостам старостинських округів Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади:
  1. Організовувати прийом та формування заяв від мешканців, стосовно послуг, які будуть надаватися Мобільним офісом.
  2. Забезпечувати технічні умови для задовільної роботи Мобільного офісу для надання соціальних, адміністративних та інших публічних послуг (місце для розташування, підключення до електромереж).
 4. Встановити, що дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Бахмутської міської ради.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна).
 6. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Точену В.В.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради :  з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я (Красножон), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.  

Міський голова                                                                      О.О.РЕВА

 

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 27.11.2019 №6/135-2742
Про затвердження Положення про роботу Мобільного офісу для надання соціальних, адміністративних та інших публічних послуг
20.41 KB