Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 92 гостя.

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 13.11.2019 №268

Переглядів: 351

Про затвердження складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, мешкаючим на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, та Положення про неї

Втратило чинність на підставі:

Розглянувши доповідну від 03.10.2019 № 01-5702-06 та заслухавши начальника Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради Сподіну І.В. щодо затвердження складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, мешкаючим на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, та Положення про неї, з метою захисту прав внутрішньо переміщених осіб та визначення порядку діяльності комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, мешкаючим на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до Закону України від 20.10.2014 № 1706-VII «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо  переміщених осіб» із внесеними до нього змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», із внесеними до неї змінами, рішення Бахмутської міської ради від 26.06.2019 №6/131-2614 «Про добровільне приєднання територіальних громад до територіальної громади міста Бахмут Донецької області», керуючись ст.ст. 34,52 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Затвердити:
  1. Склад комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, мешкаючим на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади (додається).
  2. Положення про комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, мешкаючим на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади (додається).
 2. Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) забезпечити в установленому законодавством порядку:
  • своєчасну підготовку документів та їх надання для подальшого розгляду на засіданнях комісії;
  • інформування органів, що здійснюють соціальні виплати, про прийняті комісією рішення про призначення (відновлення) або відмову у призначенні (відновленні), припинення або поновлення раніше призначених соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
 3. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконкому Бахмутської міської ради:
 4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна).
 5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Точену В.В.

Міський голова                                                           О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 13.11.2019 №268
Про затвердження складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, мешкаючим на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, та Положення про неї
20.15 KB