Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 13.02.2019 №39

Переглядів: 824

Про затвердження складу міжвідомчої робочої групи з питань охорони дитинства та розвитку системи соціальних послуг для підтримки дітей і сім’ї, та Положення про неї

Внесени зміни:

Розглянувши доповідну записку від 09.01.2019 № 01-0116-06 начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О. щодо затвердження складу міжвідомчої робочої групи  з питань охорони дитинства та розвитку системи соціальних послуг  для підтримки дітей і сім’ї, та Положення про неї, відповідно до Закону України  від 24.01.95 №20/95-ВР «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», із внесеними до нього змінами, Національної стратегії реформування системи інституційного догляду  та виховання дітей  на 2017-2026 роки та плану заходів з реалізації її  І  етапу, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 № 526-р,  регіонального стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Донецькій області на 2018-2026 роки, затвердженого розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 05.12.2018 № 1437/5-18, керуючись ст.ст.  32, 34, 38, 52,73 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього  змінами, виконком Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити:
  1. Склад міжвідомчої робочої групи  з питань охорони дитинства та розвитку системи соціальних послуг  для підтримки дітей і сім’ї (далі – міжвідомча робоча група) (додається).
  2. Положення  про  міжвідомчу робочу групу  (додається).
 2. Виконавчим органам Бахмутської міської ради: Управлінню освіти (Рубцова), Управлінню охорони здоров’я (Миронова), Управлінню праці та соціального захисту населення (Сподіна),  відділу внутрішньої політики (Кудрявих), Бахмутському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Хворастухіна),
  1. Забезпечити в межах своєї компетенції виконання у  м. Бахмут регіонального стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Донецькій області на 2018-2026 роки (далі - Регіональний стратегічний план дій).
  2. Інформувати щопівроку до 5 числа місяця, наступного за звітним, Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева) про виконання у м. Бахмут  Регіонального стратегічного плану дій.
 3. Рекомендувати Бахмутському міському центру зайнятості (Лещенко), Бахмутському відділу поліції  Головного управління Національної поліції  в Донецькій області (Меженний) долучитися до виконання Регіонального стратегічного плану дій  та інформування Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева) у порядку та строки, визначені п.п. 2.2. п. 2 цього рішення.
 4. Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева) забезпечити узагальнення інформації та її подання до служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації.
 5. Організаційне забезпечення виконання  рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Точену В.В.

Міський  голова                                                                    О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 13.02.2019 №39
Про затвердження складу міжвідомчої робочої групи з питань охорони дитинства та розвитку системи соціальних послуг для підтримки дітей і сім’ї, та Положення про неї
18.25 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально