Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №367

Переглядів: 261

Про організацію та визначення видів громадських робіт на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у 2021 році

Заслухавши інформацію директора Бахмутського міського центру зайнятості Лещенко І.В. щодо організації та визначення видів громадських робіт на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у 2021 році, з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, задоволення суспільних потреб Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до ст. ст. 17, 20, 24, 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175 (зі змінами), керуючись ст. ст. 34, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Організувати на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у 2021 році громадські роботи.
  2. Визначити:
    1. Види громадських робіт у 2021 році на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, які задовольнятимуть суспільні потреби Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади та сприятимуть її соціальному розвитку, згідно переліку (додаток 1).
    2. Роботодавців, за участю яких у 2021 році планується організація громадських робіт на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, згідно переліку (додаток 2).
  3. Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Гармаш), Управлінню культури Бахмутської міської ради (Падалка),  Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) спільно з Бахмутським міським центром зайнятості (Лещенко) провести роботу щодо укладання в установленому законодавством порядку договорів про організацію громадських робіт та фінансування їх організації з роботодавцями згідно з цим рішенням.
  4. Фінансовому управлінню Бахмутської міської ради (Солов’йова), Бахмутському міському центру зайнятості (Лещенко) у межах наявного фінансового ресурсу здійснювати фінансування організації громадських робіт у 2021 році у роботодавців за рахунок коштів бюджету Бахмутської міської територіальної громади і Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття згідно з цим рішенням.
  5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Гармаш), Управління культури Бахмутської міської ради (Падалка), Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна), Фінансове управління Бахмутської міської ради (Солов’йова), Бахмутський міський центр зайнятості (Лещенко).
  6. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступників міського голови Мельник І.Є., Марченка О.О., першого заступника міського голови Суткового М.В.

Міський голова                                                                          О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №367
Про організацію та визначення видів громадських робіт на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у 2021 році
37 KB

Пошук

Актуально