Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №364

Переглядів: 418

Про надання фізичним особам згоди на переведення житлових приміщень в категорію нежитлові

Внесени зміни:

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С., розглянувши заяви фізичних осіб, враховуючи висновок  Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради щодо можливості переведення житлових приміщень в категорію нежитлові, відповідно до Цивільного кодексу України, Житлового кодексу Української PCP, враховуючи рішення  архітектурно-містобудівної ради при Управлінні муніципального розвитку Бахмутської міської ради (протокол № 5 від 21.08.2020, протокол № 7 від 24.09.2020), керуючись ст.ст. 31, 52, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком надання згоди на переведення житлових будівель та приміщень у категорію нежитлові, переведення нежитлових будівель та приміщень у категорію житлових, затвердженим рішенням Бахмутської міської ради від 20.12.2019 № 6/137-2830, виконком Бахмутської міської ради 

В И Р І Ш И В:

 1. Надати згоду на переведення житлових приміщень (квартир) у м. Бахмут в категорію нежитлові для реконструкції приміщень під розміщення в них об’єктів громадського призначення:
  1. Фізичній особі (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))- на переведення квартири № 2 в житловому будинку № 63 по вул. Незалежності  в категорію  нежитлові під стоматологічний кабінет.
  2. Фізичній особі (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))- на переведення квартири  № 3 в житловому будинку № 63 по вул. Незалежності  в категорію  нежитлові під магазин.
  3. Фізичній особі (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))- на переведення квартири № 37 в житловому будинку № 3 по вул. Б.Горбатова в категорію нежитлові під офіс.
  4. Фізичній особі (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))- на переведення квартири № 21 в житловому будинку № 35 по вул. Незалежності  в категорію нежитлові під магазин.
  5. Фізичній особі (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))- на переведення квартири № 22 в житловому будинку № 133 по вул. Садова   в категорію нежитлові під магазин.
  6. Фізичній особі (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))- на переведення квартири № 33 в житловому будинку № 17 по вул. Незалежності  в категорію нежитлові під стоматологічний кабінет.
  7. Фізичній особі (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))- на переведення квартири № 40 в житловому будинку № 11 по вул. Лермонтова в категорію нежитлові під стоматологічний кабінет.
  8. Фізичній особі (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))- на переведення квартири № 1 в житловому будинку № 46 по вул. Незалежності в категорію нежитлові під манікюрний салон.
 2. Визначити, що термін дії згоди, наданої цим рішенням, - 6 місяців з дати прийняття  цього рішення.
 3. Фізичним особам, зазначеним у п.1 цього рішення, забезпечити проведення реконструкції житлових приміщень зі зміною їх  функціонального призначення із урахуванням вимог та обмежень, визначених Порядком надання згоди на переведення житлових будівель та приміщень у категорію нежитлові, переведення нежитлових будівель та приміщень у категорію житлових, затвердженим рішенням Бахмутської міської ради від 20.12.2019 № 6/137-2830.
 4. Організаційне забезпечення виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна).
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрющенка О.В.

Міський голова                                                                             О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №364
Про надання фізичним особам згоди на переведення житлових приміщень в категорію нежитлові
16.7 KB

Пошук

Актуально