Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення Артемівської міської ради від 23.04.2014 №6/50-986

Переглядів: 630
сессия : 

Про прийняття (безоплатно) в комунальну власність територіальної громади м. Артемівська майна шляхом укладення договору пожертви

Розглянувши інформацію від 27.03.2014 №01-1316-06 Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради «Про прийняття (безоплатно) в комунальну власність територіальної громади м. Артемівська майна шляхом укладення договору пожертви», заслухавши в.о.начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Іванушкіна І.С. з цього питання, відповідно до Закону України від 06.09.2005 №2807-IV «Про благоустрій населених пунктів» із внесеними до нього змінами, Закону України від 05.07.2012 №5073-VI «Про благодійну діяльність та благодійні організації», керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування  в  Україні»  із внесеними  до  нього змінами,  Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти пропозицію ініціативної групи м.Артемівська щодо прийняття (безоплатно) в комунальну власність територіальної громади м. Артемівська майна, розташованого на бульварі Металургів, згідно з переліком (додається), шляхом укладення договору пожертви.
  2. Доручити міському голові Реві О.О. підписати в установленому законодавством порядку договір пожертви та інші, пов’язані з ним документи.
  3. Визначити балансоутримувачем майна, що приймається (безоплатно) в комунальну власність територіальної громади м.Артемівська шляхом укладення договору пожертви, згідно з цим рішенням, комунальне підприємство «Артемівський комбінат комунальних підприємств» (Богданцев).
  4. Затвердити склад комісії із приймання - передачі (безоплатно) в комунальну власність територіальної громади м.Артемівська майна, визначеного у додатку до цього рішення, шляхом укладення договору пожертви, та його подальшої безоплатної передачі на баланс комунального підприємства «Артемівський комбінат комунальних підприємств» (додається).
  5. Доручити комісії (Головкіна) здійснити у місячний термін в установленому законодавством порядку приймання - передачу (безоплатно) в комунальну власність територіальної громади м.Артемівська майна, визначеного у додатку до цього рішення, шляхом укладення договору пожертви, та його подальшу безоплатну передачу на баланс комунального підприємства «Артемівський комбінат комунальних підприємств» (Богданцев).
  6. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), комунальне підприємство «Артемівський комбінат комунальних підприємств» (Богданцев), заступника міського голови Головкіну О.А.
  7. Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                     О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 23.04.2014 №6/50-986
Про прийняття (безоплатно) в комунальну власність територіальної громади м. Артемівська майна шляхом укладення договору пожертви
26 KB

Пошук

Актуально