Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 99 гостей.

ExportUA

УВАГА!!! НЕБЕЗПЕКА ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ПОБУТОВИХ БАЛОНІВ ЗІ СКРАПЛЕНИМ (ЗРІДЖЕНИМ) ВУГЛЕВОДНЕВИМ ГАЗОМ

Переглядів: 1622
21.01.2023 - 18:31

У зв’язку з ситуацію, що склалася в регіоні через бойові дії, на даний час за рядом причин не є можливим в повному обсязі забезпечити абонентів природним газом. З метою забезпечення своїх потреб в частині приготування їжі та обігріву приміщень, мешканці часом вдаються до заправки побутових балонів скрапленим (зрідженим) вуглеводневим газом (далі ЗВГ) на автомобільних газозаправних станціях (далі АГЗС) та/або автомобільних газозаправних пунктах (далі АГЗП).

Враховуючи зазначене, попереджаємо керівників АГЗС та/або АГЗП, а також мешканців громади про небезпеку заправлення побутових газових балонів ЗВГ на таких об’єктах.

Наповнення балонів, не призначених для використання на автотранспортних засобах, на АГЗС та АГЗП заборонено, що передбачено пунктом 6.3.11 Інструкції про порядок приймання, зберігання, відпуску та обліку газів вуглеводневих скраплених для комунально-побутового споживання та автомобільного транспорту, затвердженою наказом Міністерства палива та енергетики України від 03.06.2002 року № 332 (далі Інструкція).

На АГЗС та АГЗП: відсутній контроль рівня наповнення балонів, згідно їх паспортних даних; не здійснюється необхідний огляд балону на предмет пошкоджень та придатності його подальшого використання; не перевіряється інформація щодо термінів попереднього та наступного випробувань балонів. Таким чином, наповнення балонів на даних об’єктах є небезпечним, і як наслідок може призвести до аварії, що несе загрозу здоров’ю та життю людей.

Враховуючи  викладене, попереджаємо про необхідність посилення контролю з боку керівництва АГЗС та/або АГЗП за дотриманням вимог пункту 6.3.11 Інструкції своїми працівниками, а мешканцям громади рекомендуємо не наражати себе на небезпеку шляхом наповнення побутових балонів ЗВГ на АГЗС та/або АГЗП.

Джерело: https://smu.dsp.gov.ua/main-news/uvaha-nebezpeka-shchodo-vykorystannia-pobutovykh-baloniv-zi-skraplenym-zridzhenym-vuhlevodnevym-hazom/