Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Програма Організації Об'єднаних Націй з відновлення та розбудови миру

Переглядів: 289
14.05.2020 - 10:36

Програма ООН - це спільна програма багатьох донорів, сформульована та очолювана ПРООН у співпраці з Урядом України та у співпраці з низкою партнерських установ ООН (Жінки ООН, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Діяльність Програми впроваджується за такими ключовими компонентами Програми, які відображають пріоритетні потреби регіону:

  • Компонент 1: Відновлення економіки та відновлення критичної інфраструктури;
  • Компонент 2: Реформа місцевого самоврядування та децентралізація;
  • Компонент 3: Безпека громади та соціальна згуртованість.

Програма надання грантів для малого бізнесу ПРООН була запущена на сході України в 2015 році.

У 2019-2021 роках Програма ООН за фінансової підтримки ЄС, уряду Польщі та уряду Японії планує надати гранти на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств (далі - МСП) на конкурентній основі в районах Донецької та Луганської областей, які контролюються Урядом України з метою встановлення або відновлення ділової активності та забезпечення загальної економічної активізації, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку пріоритетних ланцюгів вартості які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

11 березня 2020 року у Бахмутській міській раді відбулась інформаційна зустріч з представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Учасники заходу отримали інформаційну та консультаційну підтримку щодо умов конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств. Станом на травень 2020 року очікуємо результатів конкурсного відбору.

В ході інформаційної зустрічі було зазначено про розгляд можливостей продовження проведення конкурсних відборів, про що буде повідомлено додатково.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально