Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 89 гостей.

Презедент України

«Бюджетні надходження збільшилися»

Переглядів: 2781

З початку року від платників податків, які зареєстровані у Артемівській ОДПІ, до зведеного бюджету надійшло 333,6 млн.грн податків, зборів та інших платежів, що на 73,5 млн.грн або на 28,3% більше від рівня минулого року. До місцевого бюджету надійшло 133 млн.грн, що становить 44,7 % до минулорічних надходжень.
Збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів є заслуга платників податків, які добровольно та своєчасно сплачують податки. Станом на 1 січня рівень добровольної сплати становить 98,8 %.

За 2007 рік вдалося скоротити податковий борг на 2,1 млн.грн., або на 17%. Станом на 01.01.08р. він складає 9,9 млн.грн., з якого борг підприємств, що перебувають у різних стадіях банкрутства 6,0 млн.грн., або 60%.

За 12 місяців 2007 року за рахунок вжитих заходів по погашенню боргу до бюджетів всіх рівнів надійшло 7,6 млн.грн; у т.ч. до державного бюджету 6,5 илн.грн., до місцевого бюджету 1,1 млн.грн.

Одним з основних напрямків роботи Артемівської ОДПІ є боротьба з “тіньовою” зайнятістю населення. З початку року податківцями проведено 385 обстежень фізичних осіб, в результаті яких виявено 360 не оформлених належним чином найманих працівників. “Нелегали” займалися транспортними перевезеннями, наданням послуг та торгівлею. За результатами проведеної роботи до бюджету додатково надійшло 101,8 тис.грн податку з доходів фізичних осіб.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Артемівської ОДПІ