Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 78 гостей.

ExportUA

Власна справа – це реально

Переглядів: 696
01.11.2018 - 10:41

В середу, як і завжди,  в Бахмутському міському центрі зайнятості  в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся черговий тренінг з бізнес – планування.

Учасники  тренінгу ознайомилися з умовами участі суб’єктів малого підприємництва в програмі Донецької ОДА «Український донецький куркуль» та іншими діючими в нашому регіоні  грантовими програмами міжнародних організацій. Присутнім було надано інформацію про нові джерела отримання корисної для підприємців інформації: андроїд «Центр розвитку підприємництва»,  відео-уроки із складання бізнес-проекту, семінари та тренінги, що пропонує Донецька торгово-промислова палата та інші.

На тренінг була запрошена головний державний інспектор Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області – Наталя Олексіївна Бережна, яка детально проконсультувала учасників заходу щодо:

видів оподаткування малого бізнесу в Україні, перехід з одного виду оподаткування на інший;

особливостей оформлення та роботи найманих працівників по  трудовому договору та договору  цивільно- правового характеру;

нарахування зарплати найманим працівникам.

Фахівець ДФС зазначила, що в Центрі обслуговування платників Бахмутської ОДПІ можна отримати роз’яснення застосування норм Податкового кодексу України та консультації кваліфікованих спеціалістів. Проінформувала, що Центр обслуговування платників Бахмутської ДПІ знаходиться за адресою: м. Бахмут, вул. Василя Першина, 8. До Центру обслуговування платників Бахмутської ДПІ можна звертатись за телефоном (06274) 45986.