Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 70 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Малюкам про сміття

Переглядів: 5655

Протягом вересня 2011 року в дошкільних навчальних закладах  та  в 1-х  класах загальноосвітніх шкіл нашого міста пройшли заняття та уроки на тему «Малюкам про сміття».  Дана компанія проводилась за ініціативою ТОВ  «Ремондіс Артемівськ». Мета заходу - виховання у дітей бережливого відношення до природи шляхом формування адекватного ставлення до побутових відходів.

Тематичні уроки та заняття пройшли у вигляді відкритих заходів, які вихователі та вчителі урізноманітнили  трудовими десантами на мікрорайоні, експериментами, виготовленням плакатів і стіннівок. Виставки  виробів, іграшок й предметів декору, демонстрування костюмів з бросових матеріалів показали, що «життя» побутових відходів можна подовжити. Наприкінці занять вихованці старших груп та перших класів отримали книги-подарунки, запрошуючи таким чином батьків і родини до екологічної діяльності та доцільної поведінки.

Завдяки різноманітним педагогічним технологіям – етичним бесідам, екологічним казкам, цікавим дидактичним та рольовим іграм - була актуалізована проблема розуміння необхідності сортування сміття та побутових відходів. Педагоги  уточнили уявлення дітей про причини виникнення сміття, вчили аналізувати екологічний стан навколишнього середовища і знаходити шляхи його покращення. В  заняттях прийняли активну участь представники фірми «Ремондіс Артемівськ», які навчили малюків  диференціювати предмети згідно до матеріалів, з яких їх вироблено.

Даний захід підтвердив слова эльзасського мислителя Альберта Швейцера, який говорив, що «людина стає етичною тільки тоді, коли все життя для нього священне, чи то життя рослин і тварин, чи життя іншої людини». Якщо ми хочемо, щоб наша Планета була чистою, кожен повинен подбати про збереження оточуючого нас світу: такого прекрасного і  такого беззахисного перед жорстокістю та байдужістю людини. Так давайте подаруємо всі разом нашому місту, нашій країні та нашій планеті шанс на майбутнє!

Давайте разом  Планету зберігати!
Про нею на хвилину не треба забувати
У всьому Всесвіті
на всіх одна,
Що буде робити без нас вона?

За інформацією відділу освіти Артемівської міської ради

Малюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміттяМалюкам про сміття