Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту Бахмутської міської ради

Переглядів: 45
17.05.2021 - 14:59

Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» інформує, що публікує проект регуляторного акту: «Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності Бахмутської міської  територіальної громади до переліку об’єктів, що підлягають  приватизації» і його впливу на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради (www.artemrada.gov.ua).

Зазначений регуляторний акт розроблено з урахуванням положень Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (далі-Закон) з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму  подання аналіз заяв потенційних покупців об'єктів  права комунальної власності Бахмутської міської  територіальної громади до переліку об’єктів, що підлягають  приватизації з урахуванням обмежень, установлених ст. 8 Закону.

Зауваження та пропозиції щодо змісту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі протягом двох місяців з дати публікації на адресу Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради: вул. Миру, 44, м. Бахмут, Донецька обл., 84500, контактний телефон 440439.

Додатки:

 • проект регуляторного акту
  Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності Бахмутської міської територіальної громади до переліку об’єктів, що підлягають приватизації
 • аналіз регуляторного впливу проекту рішення Бахмутської міської ради
  Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності Бахмутської міської територіальної громади до переліку об’єктів, що підлягають приватизації

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально