Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Новости
Просмотров: 48248
26-09-2017 | До уваги власників та орендарів землі!

Рейдерські захоплення земель та зібраного врожаю наразі є однією з найактуальніших тем в Україні. Щоб протистояти цьому ганебному явищу, Міністерство юстиції України ініціювало створення в усіх регіонах України оперативних штабів, які мають стати на захист аграріїв від спроб рейдерів привласнити землю чи зібраний урожай.

26-09-2017 | ЗАХИСТ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ

Право власності на землю гарантується Конституцією України та набувається і здійснюється відповідно до ряду законів,що регулюють земельні відносини. З метою захисту права власності та недопущення втілення шахрайських схем з боку недобросовісних громадян та державних реєстраторів державою вжито ряд заходів для забезпечення населення сучасними і ефективними способами захисту їхньої власності.

26-09-2017 | Реалізація права на об’єднання громадян внутрішньо переміщених осіб

Тимчасова окупація Криму та Севастополя, бойові дії в окремих районах Донецької та Луганської областей стали серйозним випробуванням для України та її громадян. Ці загрозливі події, серед іншого, спричинили небувалу для нашої країни вимушену внутрішню міграцію. Значна кількість людей змінили місце проживання та праці. На сьогодні, за даними Мінсоцполітики, обліковано 1 591 670 переселенців. 

26-09-2017 | Щодо територіальних громад

Відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців (далі - державна реєстрація), регулюються Конституцією України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закон про реєстрацію) та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону.

26-09-2017 | Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області роз’яснює, як отримати право на шлюб неповнолітнім.

Стати успішним в сучасному світі не завжди означає мати хорошу машину, велику  квартиру або віднятись по кар’єрних сходах. В успіху будь-якої людини велику роль відіграє сім’я. І в більшості випадків вона стає найціннішим подарунком долі для кожного з нас. Членами нашої родини ми, як правило, дорожимо і прислухаємося до їх порад.

26-09-2017 | 106-а сесія Бахмутської міської ради 6 скликання

25 жовтня 2017 року о 9.00 годин  у великому залі засідань адміністративного будинку Бахмутської міської ради, відбудеться 106-а сесія Бахмутської міської ради 6 скликання, основний порядок денний.

26-09-2017 | Чемпіонат області по дзюдо

У Бахмуті 23 вересня , в легкоатлетичному манежі спортивного комплексу «Металург», пройшов  обласний чемпіонат з дзю-до. У змаганнях брали участь 320 дзюдоїстів різних вагових категорій, від 2001 до 2007 років народження. Більш 20 команд з різних міст та селищ Донецької області демонстрували свою майстерність, вміння та навички, а також морально - вольову підготовку.

26-09-2017 | Бронзові призери кубка України

22 вересня у волейбольному залі спортивного комплексу «Металург» - стартував перший етап кубка України з волейболу.

26-09-2017 | «Парк гарного настрою!»

Шановні мешканці та гості міста! Запрошуємо всіх бажаючих 30 вересня 2017 року о 16.00 до Бахмутського парку культури та відпочинку на концертно-розважальну програму до закриття сезону «Парк гарного настрою!».

26-09-2017 | Наші волейболістки стали третіми

21-24 вересня в м. Родинське проходив Чемпіонат Донецької області з волейболу серед дівчат 2001 р.н. і молодше.

Ссылка на страницу: 

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально