Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 5 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Новости
Просмотров: 41795
26-05-2017 | У місті Бахмут розпочаті роботи з капітального ремонту водоводу

Замовником - Департаментом капітального будівництва Донецької облдержадміністрації проведено тендер та укладено договір з підрядною організацією на виконання робіт з капітального ремонту водоводу діаметром 400 мм по вулиці Сибірцева (від вулиці Леваневського). На сьогоднішній день проводяться земляні роботи і укладання труб.

26-05-2017 | О работе КП «БАХМУТ-ВОДА» 26.05.2017 г.

26 мая предприятием КП «БАХМУТ-ВОДА» проводятся ремонтные работы по адресам: перекресток пер. Кооперативный и ул. Кооперативная; школа № 2 (замена).

26-05-2017 | Информация о работе предприятий жилищно-коммунальной сферы на 26.05.2017

Коммунальные предприятия города Бахмута работали в штатном режиме

26-05-2017 | Круглий стіл для внутрішньо переміщених осіб: "Соціальна та економічна інтеграція ВПО у приймаючі громади. Складання карти правових потреб населення"

25.05.2017 року заступник начальника Бахмутського бюро правової допомоги Оксана Болотюк та заступник начальника відділу Слов'янського бюро правової допомоги Олена Солошенко в рамках реалізації меморандуму про співпрацю між Краматорським місцевим центром з надання БВПД та Донецьким обласним центр'ом зайнятості, провели круглий стіл для внутрішньо переміщених осіб.

26-05-2017 | Інтеграція внутрішньопереміщених осіб в місцеву громаду

Соціальна адаптація та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб є одним із основних напрямків роботи державної служби зайнятості, до якої залучаються соціальні партнери : органи місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди та волонтери.

26-05-2017 | Ярмарок вакансій для випускників навчального закладу!

П’ять випускників ННППІ Українська педагогічна академія були зараховані до кадрового резерву підприємств, які прийняли участь у міні-ярмарку вакансій, що вперше за ініціативи Донецького обласного центру зайнятості був проведений у навчальному закладі 25 травня 2017 року, а отже після отримання дипломів молоді фахівці матимуть змогу отримати гідну роботу та випробувати свої знання на практиці.

26-05-2017 | Виставка вишитих картин та рушників Комісарової Лариси

Шановні бахмутчани та гості міста!

Запрошуємо вас до читального залу центральної міської бібліотеки, за адресою: м. Бахмут, вул. Миру, 28, відвідати персональну виставку вишитих картин та рушників Комісарової Лариси. Майстриня глибоко цінує національні традиції, її роботи відрізняються високою майстерністю та художнім смаком.

Виставка буде діяти до кінця червня 2017 року.

26-05-2017 | Останній дзвоник пролунав у школах Бахмута

Сьогодні в усіх школах міста пройшли урочисті лінійки «Останнього дзвоника», присвячені закінченню навчального року.

26-05-2017 | Мова - то предків надбання, мова - багатство моє

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія — творців слов’янської писемності. Тож, з метою збагачення знань учнів про історію виникнення письма, розвитку писемності Київської Русі, історію виникнення свята «День української писемності та мови», виховання почуття національної гідності, любові та поваги до рідної мови у Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів до Дня слов’янської писемності та мови.

25-05-2017 | Джура – це шляхетність. Джура – це відвага. Це – чесність, порядність, повага!

У  селі Торське Лиманського району у формі таборування проходив обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Ссылка на страницу: 

Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально