Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 7 гостей.

Рекомендуємо

Звернення депутатів Бахмутської міської ради до Президента України
Просмотров: 1592
17 Лютий, 2017 - 19:49
Звернення депутатів Бахмутської міської ради до Президента України

Шановний Петро Олексійовичу!

Ми, депутати Бахмутської міської ради, вкрай занепокоєні блокадою залізничних шляхів в Донецькій та Луганській областях, яка загрожує енергетичній, економічній, громадській безпеці та злагоді в Україні.

Суспільно-політична ситуація в Бахмуті та Бахмутському районі є складною у зв`язку з максимальним наближенням до зони проведення активної фази АТО.

Блокада залізничних шляхів викликає неоднозначне сприйняття пересічними громадянами та може бути використана представниками т.зв. «Донецької народної республіки» або інших груп для дестабілізації обстановки в регіоні, підбурення населення до радикальних акцій громадської непокори та незворотних наслідків в суспільному і економічному житті Донбасу та України в цілому.

Вже зараз майже щоденно на переїзді, де розташувались блокадники, виникають суперечки між ними та працівниками залізниці, правоохоронними органами. Разом з тим, ми розуміємо ветеранів АТО, які проливали та проливають кров заради побудови демократичної, правової, вільної від корупції держави.

Ми вважаємо, що всі проблеми повинні вирішуватись тільки на законодавчому рівні та мати правову основу. Повністю підтримуємо Ваше звернення на засіданні Ради національної безпеки і оборони України від 16 лютого 2017 року. Щиро сподіваємось, що Вашої політичної мудрості та волі стане досить для мирного і законного врегулювання конфліктної ситуації і збереження миру в Україні.

Депутати Бахмутської міської ради:

С.І.Кіщенко, В.В.Бабенко, О.В.Бондарєв, Н.М.Красножон, Н.Л.Зинченко, Р.А.Говорун, І.В.Скирда, С.М.Трущин, С.Л.Мельникова, М.В.Северінов, С.В.Благовісний, В.М.Вітязь, В.В.Сабаєв, В.Н.Лещінер, О.П.Капленко, В.В.Мальована, С.А.Ситников, Д.О.Одоладов, В.М.Шрамко, В.В.Паржицький, Г.Л.Смага, С.А.Трижон, В.П.Бойко, О.О.Маковський, Ю.М.Барбуліна, А.Л.Акулова, С.В.Дмироц, О.Я.Савостіна В.В.Скрипник, В.В.Слесарев, С.М.Лутай, М.І.Ятченко, І.В.Сорока, Т.В.Скок, О.В.Трубеко, В.В.Коломієць


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально