Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Козацькому роду у Бахмутській школі №5 нема переводу
Просмотров: 368
18 Жовтень, 2016 - 10:56
Козацькому роду у Бахмутській школі №5 нема переводу

14 жовтня країна відзначає одне з найцікавіших свят, пов’язаних з історією нашої держави, яке символізує незламну волю нашого народу – День захисника України, День українського козацтва. Тож, протягом тижня учні школи були залучені до проведення заходів, присвячених цій події.

У рамках організації роботи на освітньому окрузі команда учнів 8-9 класів взяла участь у заході до Дня українського козацтва на базі ЗОШ №1 та була відзначена грамотою за зайняте І місце. Поряд із цим до школи завітали гості: полковник українського козацтва Володимир Федотчев та атамани школи джур Станіслав Єрмолаєнко і Анатолій Голець, які були присутні на спортивному святі «Козацькі розваги», що організували для учнів 3-х класів вчитель фізичного виховання Дмитро Дробітько та вчитель початкових класів Вікторія Білик. Завзято та весело відбулися змагання, а учні 3-х класів були здивовані та раді такому знайомству.

Крім цього, учні гідно представляли школу на міському фестивалі інсценізованої козацької пісні і девізів «Мужність та відвага крізь покоління» та міських змаганнях з плавання до Дня захисника та Дня українського козацтва.

У рамках організації роботи на освітньому окрузі команда учнів 8-9 класів взяла участь у заході до Дня українського козацтва на базі ЗОШ №1 та була відзначена грамотою за зайняте І місце. У рамках організації роботи на освітньому окрузі команда учнів 8-9 класів взяла участь у заході до Дня українського козацтва на базі ЗОШ №1 та була відзначена грамотою за зайняте І місце. У рамках організації роботи на освітньому окрузі команда учнів 8-9 класів взяла участь у заході до Дня українського козацтва на базі ЗОШ №1 та була відзначена грамотою за зайняте І місце. У рамках організації роботи на освітньому окрузі команда учнів 8-9 класів взяла участь у заході до Дня українського козацтва на базі ЗОШ №1 та була відзначена грамотою за зайняте І місце.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально