Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Програма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 3 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Депутатські фракції та групи
Просмотров: 3370

станом на  10.06.2015

                                             Депутатська фракція  від Партії регіонів

Дата створення  фракції  29.12.2010 р.

1. Шинкаренко Олександр Григорович – голова фракції

2. Благовісний Сергій Володимирович

3. Бойко Валерій Анатолійович

4. Величко Володимир Ілліч

5. Вітязь Володимир Михайлович

6. Доценко Дмитро Миколайович

7. Захаренко Володимир Степанович

8. Корочанський Андрій Юрійович

9. Котова Оксана Михайлівна

10. Куличенко Максим Ігорович

11. Мальована Вікторія Володимирівна

12. Мирошниченко Віктор Миколайович

13. Одоладов Дмитро Олександрович

14. Радковський Артур Анатолійович

15. Сабаєв Всеволод Володимирович

16. Сакали Володимир Васильович

17. Северінов Михайло Володимирович

18. Трижон Сергій Анатолійович

19. Трубеко Олександр Володимирович

20. Шпичка Віталій Вікторович

21. Шрамко Вячеслав Миколайович

22. Ятченко Микола Іванович 

Депутатська група від Комунистичної партії України

Дата створення групи  26.01.2011 р.

1. Бойко Володимир Петрович – голова групи

2.  Маковський Олександр Олександрович

3. Ситников Сергій Анатолійович 

 Позафракційні депутати з 29.10.2014 р.

1. Акулова Альона  Львівна

2. Бондарєв Олександр Володимирович

3.  Говорун Раїса Анатоліївна

4. Голубєв Олександр Вікторович

5. Деменков Сергій Іванович

6. Дмитроц Світлана Володимирівна

7. Зінченко Наталя Леонідівна

8. Зиков Юрій Ананійович

9. Іванков Володимир Володимирович

10. Калеватих Микола Миколайович

11. Капленко Ольга Петрівна

12. Кіщенко Світлана Іванівна

13. Коломієць Валерій Віталійович

14. Красножон Наталія Миколаївна

15. Лещінер Вікторія Наумівна

16. Малазонія Годердзі Джинджикоєвич

17. Мельнікова Світлана Леонідівна

18. Ніколаєв Віктор Григорович

19. Нікітенко Олексій Миколайович

20. Пантєєв Валерій Олександрович

21. Паржицький Вячеслав Вячеславовоич

22. Савостіна Ольга Яківна

23. Скирда Ігор Володимирович

24. Скок Тетяна Володимирівна

25. Скрипник Вікторія Вікторівна

26. Слєсарєв Валерій Валерійович

27. Смага Галина Леонідівна

28. Сорока Ігор Володимирович

29. Сотников Роман Геннадійович

30. Трущін Сергій Миколайович

31. Чепурін Артем Юрійович


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально