Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма «місцевих стимулів» для медичних працівників на території Артемівської міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 1 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради
Просмотров: 8712

Юридична адреса:
вул. Садова, 137
м.Бахмут, Донецька область,
84500, Україна

Контактний телефон:
Начальник Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської міської радии - 44-01-44
Секретар - 44-04-62
Спеціалісти Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради - 44-15-08
Централізована бухгалтерія Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради - 44-01-19

Електронна адреса:
sportcom@bahmutrada.gov.ua
bakhsportcom@gmail.com 

Графік роботи:
Понеділок - четвер з 8-00 до 17-15
П'ятинця з 8-00 до 16-00
Перерва з 12-00 до 13-00 

Графік прийому громадян:

П.І.Б. Посада Час
Лис Віктор Мілентійович начальник Управління понеділок з 800 до 1200
Радіонова Наталія Сергіївна головний спеціаліст вівторок та четвер з 800 до 1200
Свєтлічна Лариса Борисівна спеціаліст I категорії середа та п’ятниця з 800 до 1200

Стислий перелік функцій:

 1. Здійснює контроль за дотриманням законодавства в сфері розвитку фізичної культури і спорту на території Бахмутської міської ради, поширює кращий досвід роботи працівників галузі.
 2. Розробляє та подає на розгляд Бахмутської міської ради та її виконкому пропозиції з питань удосконалення та подальшого розвитку галузі, утримання, реконструкції та будівництва спортивно-оздоровчих баз.  
 3. Розробляє проекти, програми, перспективні   плани   розвитку фізичної культури і спорту та виносить їх на розгляд Бахмутської міської ради.
 4. Контролює ефективність розвитку фізичної культури та спорту, оздоровлення населення засобами фізичної культури та спорту в учбових закладах, установах, підприємствах, організаціях – незалежно від форм власності, за місцем проживання.
 5. Здійснює керівництво спортивно-оздоровчими закладами, об’єктами спортивно-оздоровчого призначення, які розташовані та функціонують на території Бахмутської міської ради та фінансуються за рахунок місцевого бюджету.
 6. Контролює утриманням, розвиток, діяльність згідно функціонального та цільового призначення,  спортивно-оздоровчих баз, об’єктів, функціонуючих на території Бахмутської міської ради незалежно від її форми власності та відомчого підпорядковування.
 7. Забезпечує розвиток мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл,   спортивно-оздоровчих клубів, центрів фізкультурно-оздоровчої роботи для населення, в тому числі і на платній основі, контролює ефективність їх роботи згідно цільового призначення.
 8. Розробляє та впроваджує нові напрямки, форми роботи в сфері розвитку та популяризації фізичної культури і спорту серед населення.
 9. Вивчає потребу у спеціалістах з фізичної культури і спорту, здійснює  у  встановленому  порядку  розподіл  фізкультурно-спортивних кадрів, контролює рівень професійної підготовки, якість роботи, проводить роботу направлену на  поліпшення їх  умов праці, проживання, побуту, тренувань.
 10. Організовує контроль за ефективністю використання фінансів що виділяються на  утримання і розвиток фізичної культури і спорту на території міської ради.  
 11. Виступає у ролі замовника на будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти об’єктів спортивно-оздоровчого призначення. 
 12. Організовує, разом із зацікавленими державними та  громадськими  установами, об’єднаннями, практичне  впровадження  в  життя програм  фізичного   виховання для  різних  вікових груп  населення, здійснення контролю за їх виконанням.
 13. Проводить фізкультурно-оздоровчу та спортивну діяльність  серед інвалідів, забезпечує  їм сприятливі умови для фізичної реабілітації і занять фізичною культурою і спортом.
 14. Складає та затверджує єдиний календарний план міських спортивно-масових заходів, здійснює практично-організаційну роботу по його виконанню.
 15. Забезпечує дотримання Єдиної спортивної класифікації України,  правил проведення спортивних змагань, виконання програмно-методичних   і інших нормативних документів, що регламентують організацію і проведення системної роботи з фізичного виховання населення.
 16. Забезпечує  підготовку  і  участь  спортсменів та збірних команд міста в змаганнях різного рівня.
 17. Затверджує міські рекорди по видах спорту, представляє у встановленому порядку відповідні документи на присвоєння спортсменам і тренерам спортивних розрядів, звань і категорій.
 18. У встановленому порядку присвоює спортивні розряди і кваліфікаційні  категорії  тренерсько-викладацькому складу. За досягнення в роботі, спорті, застосовує форми матеріального та морального заохочення.
 19. У встановленому порядку сприяє фінансуванню всіх напрямків діяльності сфери фізичної культури і спорту, за рахунок та в межах виділених коштів з міського бюджету, інших джерел незаборонених законодавством:
 20. Вносить пропозиції щодо обсягів бюджетного фінансування об’єктів  фізичної культури і спорту, що є комунальною власністю та знаходиться на балансі Управління, аналізує та контролює ефективність їх використання;
 21. Використовує та перерозподіляє одержані від підприємств, установ та інших організацій  спонсорські, благодійні  надходження на розвиток фізичної культури і спорту на території міської ради згідно цільового призначення.
 22. Розглядає у встановленому порядку заяви, скарги громадян, приймає відповідні заходи по  усуненню недоліків що відносяться до сфери його управління.
 23. Координує роботу усіх фізкультурних-спортивних організацій, федерацій з видів спорту, інших структур - в питаннях ефективності розвитку фізичної культури і спорту на території Бахмутської міської ради. 
 24. Забезпечує доступ населення до публічної інформації, розпорядником якої він є, своєчасне надання публічної інформації, її достовірність і повноту.
 25. Забезпечує реалізацію вимог Закону України «Про обробку персональних даних» в свої діяльності.
 26. Виконує  інші функції за дорученням міського голови

 До складу підпорядкованих Управлінню організацій належать:

 • Комунальний заклад спортивно-оздоровчого профілю "Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Бахмутської міської ради";
 • Комунальний позашкільний навчальний заклад спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Бахмутської міської ради»;
 • Комунальний позашкільний навчальний заклад спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Бахмутської міської ради»;
 • централізована бухгалтерія Управління з питань фізичної культури та спорту  Бахмутської міської ради;
 • комунальний заклад спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург» Бахмутської міської ради»;
 • спортивно оздоровчі клуби: «Атлет», «Дебют», «Мангуст», «Айкідо».

П.І.Б.

Посада

Розподіл обов’язків

№ каб. № телефону

Лис Віктор Мілентійович

голова комітету

 • Здійснює керівництво діяльністю Управління;
 • планує роботу Управління;
 • контролює відповідність діяльності (згідно Статутів та Положень) структурних підрозділів комітету, комунальних закладів, клубів, приватних установ, що надають  послуги в сфері  фізичної культури і спорту;
 • виконує координаційну роботу, що до взаємодії та ефективної діяльності в питаннях розвитку фізичної культури і спорту,   державних, комунальних та  громадських організацій;
 • контролює, відповідає за цільове використання коштів виділених комітету на утримання та розвиток сфери фізичної культури і спорту на території Бахмутської міської ради.  

 

-

Радіонова Наталія Сергіївна

головний спеціаліст комітету

 • ведення кадрової роботи, веде діловодство і контролює виконання документів і відправку    вихідної документації (надання інформації з моніторингу програми соціально-економічного розвитку м. Бахмута з розділу «Фізична культура і спорт» та виконання комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту м. Бахмут).
 • складає статистичні звіти, інформації про діяльність Управління;
 • приймає участь в підготовці проектів розпоряджень міського голови, рішень Бахмутської міської ради та її виконавчого комітету.
 • здійснює контроль за своєчасним виконанням рішень Бахмутської міської ради, виконкому Бахмутської міської ради, розпоряджень міського голови, наказів, розпоряджень, доручень голови комітету;
 • представляє інтереси комітету в реєстраційній службі;
 • відповідає за ведення правової роботи, роботи з НП виховання Управління;
 • у зв’язку з виробничою необхідністю має право першого підпису документації Управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради.
-  

Светлічна Лариса Борисівна

спеціаліст І категорії

 • діловодство і контролює виконання, та обіг документів;
 • веде облік основних показників роботи колективів фізичної культури учбових закладів, підприємств, спортивних товариств і відомств, дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, здійснює контроль за ефективністю їх діяльності;
 • виконує та відповідає за державну звітність Управління.
 • складає статистичні звіти, інформації про діяльність Управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради, підприємств,  установ, організацій, спортивних товариств і відомств.
 • відповідає за надання інформацію щодо пропаганди фізичної культури і спорту серед населення міста в ЗМІ, на сайт.
 • приймає участь в плануванні роботи комітету на рік, розробляє плани роботи Управління на квартал, місяць контролює їх виконання, та надає звіти в організаційний відділ Бахмутської міської ради.
 • відповідає за доступ до публічної інформації Управління;
-  

Послуги, які надаються населенню:

 1. Створення на території Бахмутської ради, сучасних умов для оздоровлення населення засобами фізичної культури і спорту, самореалізації особистості в спорті.
 2. Присвоєння ІІ, ІІІ кваліфікаційних спортивних розрядів спортсменам що проживають на території Бахмутської міської ради, у разі виконання ними відповідних нормативів.
 3. Надання населенню міської ради, через структурні підрозділи Управління (стадіони, дитячі спортивні школи, клуби) послуг в сфері фізичної культури і спорту (в тому числі і платних, згідно чинного законодавства).
 4. Утримання та розвиток об’єктів спортивно-оздоровчої діяльності, що є комунальною власністю Бахмутської громади, та знаходяться на балансі Управління  (стадіони, ДЮСШ, спортивні майданчики, комплекси).
 5. Організація міських спортивно-масових заходів.
 6. Підготовка через мережу міських комунальних закладів спортивно-оздоровчого профілю, спортивно-оздоровчі клуби, що працюють при Управлінні - спортсменів високого рівня для участі в обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях.

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації:
СВЄТЛІЧНА Лариса Борисівна - спеціаліст I категорії Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради

Програми, які знаходяться на контролі:

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі: 

Дорадчі органи:


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально