Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 6 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Екологія
Просмотров: 2267
16-02-2017 | Екологи регіонального ландшафтного парку «Клебан Бик» в гостях у учнів школи №18

Вже не перший рік плідна співпраця об’єднує учнів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського з екологами регіонального ландшафтного парку «Клебан Бик».

14-02-2017 | Оновлено Додаток 4 до декларації екоподатку

Мінфін затвердив зміни до форми Податкової декларації екологічного податку, а саме було оновлено Додаток 4 «Розрахунок за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені)».

07-02-2017 | Всесвітній день водно-болотних угідь

Щороку всі країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, відзначають у лютому Всесвітній день водно-болотних угідь.

27-12-2016 | Бахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рік

Одним з основних принципів системи місцевого самоврядування є підзвітність її представницьких і виконавчих органів перед територіальною громадою.

Сьогодні, у міському центрі культури та дозвілля ім. Є.Мартинова відбувся звіт міського голови Олексія Реви перед міською громадою за підсумками роботи у 2016 році.

19-12-2016 | «Батарейкам – утилізація!»

Громадська природоохоронна кампанія  «Батарейкам – утилізація!» проводиться з метою запобігання забруднення навколишнього природного середовища небезпечними відходами, пропаганди утилізації використаних елементів живлення,  збереження здоров’я людей та безпечного довкілля для майбутніх поколінь, організаторами якої є Всеукраїнська екологічна ліга та Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи».

09-12-2016 | Акція «Годівничка для пташок» у Бахмутській школі №2

Доброю традицією в Бахмутській школі І-ІІ ступенів №2 стало щорічне проведення на початку зими акції «Годівничка для пташок».

02-12-2016 | Юні екологи Бахмутської школи №5

Справжній патріот – це не тільки той, хто знає історію свого краю та шанує звичаї і традиції країни, а й той, хто дбає про благоустрій держави, навколишнє середовище та усвідомлює відповідальність за природні багатства своєї Батьківщини. Школа відіграє велику роль у вихованні екологічної культури школяра – громадянина країни.

01-11-2016 | На відновлення довкілля підприємства Донеччини сплатили понад 820 млн. грн. екологічного податку

За три квартали 2016 року підприємства Донецької області до зведеного бюджету перерахували 824 млн. грн. екологічного податку, що у три рази або на 583 млн. грн. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

18-10-2016 | Еколого-патріотична гра «Що я знаю про Україну» у Бахмутській школі №5

У рамках місячника національно-патріотичного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, у Бахмутській школі №5 було проведено традиційну шкільну еколого-патріотичну гру «Що я знаю про Україну».


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально