Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 4 гостя.

Користувачі на сайті

  • admin

Рекомендуємо

Верховна рада України

Екологія
Просмотров: 3139
24-04-2017 | У Бахмутському НВК №11 продовжується місячник екологічного виховання

У рамках місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти, педагоги Бахмутського НВК №11 намагаються виховувати в учнів любов і повагу до природи, спонукати до збереження неповторної краси рідного краю, формувати почуття відповідальності за стан природного середовища, сприяти розвитку творчих здібностей учнів, учити самостійно мислити, навчати бачити красу навколо себе, розвивати почуття прекрасного, формувати почуття дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формувати активну життєву позицію.

24-04-2017 | Екологічний нон-стоп «Земля у нас одна»

У Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшов екологічний нон-стоп «Земля у нас одна», присвячений Міжнародному дню Матері-Землі.

24-04-2017 | За чистоту Землі, за її красу і вроду!

22 квітня – Міжнародний день Землі. З цієї нагоди в Базмутській загальноосвітній школі №7 пройшов урочистий захід «За чистоту Землі, її красу і вроду! За екологію довкілля і душі!».

13-04-2017 | Увага! Безкоштовний прийом побутових відходів

До відома жителів, керівників підприємств та організацій Бахмута!

У зв'язку з проведенням загальноміських суботників на території м. Бахмута, на полігоні підприємства ТОВ «УМВЕЛЬТ Бахмут» протягом квітня-травня 2017 року здійснюється прийом побутових відходів безкоштовно.

12-04-2017 | Сстан довкілля на території м. Бахмут та Бахмутського району за період І кварталу 2017 року

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформує про стан довкілля на території м. Бахмут та Бахмутського району за період І кварталу 2017 року:

11-04-2017 | Щира подяка за зелені подарунки

Весна… З її приходом усе зеленіє та розцвітає. Не секрет, що зелені насадження – це найважливіша екологічна та естетична складова середовища, що повсякденно оточує нас, яка створює не тільки позитивний емоційний фон, але й суттєво впливає на стан довкілля та здоров’я людей.

Приємним сюрпризом для колективів навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради та КУОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня» стало озеленення їх територій завдяки дієвій допомозі Бахмутського міського благодійного фонду «Дар» та Еко-центру «Парадіз».

07-04-2017 | Міська акція «Чисте місто»

За ініціативи молодіжних громадських організацій вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та закладу професійно-технічної освіти, розташованих на території міста та при підтримці Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради з 3 по 7 квітня 2017 року пройшла молодіжна акція «Чисте місто».

06-04-2017 | У Бахмуті проходять заходи на підтримку міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного»

З початку квітня в усіх районах міста проходять акції з блогоустрою, за участю усіх небайдужих мешканців міста.  

04-04-2017 | Акція «Чисте місто»

З 3 по 7 квітня 2017 року за ініціативи молодіжних громадських організацій вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та закладу професійно-технічної освіти, розташованих на території міста та при підтримці Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради розпочалась молодіжна акція «Чисте місто». В ході акції планується  приведення в належний стан території парків, скверів, зон відпочинку.


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально