Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 4 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Новини
20-07-2017 | Відбулась виїзна робоча нарада міського голови

20 липня 2017 року відбулась виїзна робоча нарада міського голови Олексія Реви на об’єктах міської інфраструктури.

20-07-2017 | В Донецкой области приговорили к пяти годам заключения администраторов сепаратистских групп ВКонтакте

В Донецкой области приговорили 2 сторонников "русского мира" 1993 и 1994 года рождения, которые создали и администрировали в соцсети "ВКонтакте" несколько антиукраинских групп с февраля 2014 года. Преступная деятельность фигурантов была прекращена в апреле 2015 года работниками СБУ.

20-07-2017 | Організовані пункти прийому платежів від населення без стягнення комісії

Бахмутська міська рада інформує: для здійснення оплати за спожиті житлово-комунальні послуги підприємствами, які надають ці послуги, організовані пункти прийому платежів від населення без стягнення комісії.

19-07-2017 | Питання підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018 р.р

19 липня 2017 року під головуванням Бахмутського міського голови О.О. Реви відбулася робоча нарада з питання підготовки житлового фонду та бюджетних закладів (освіти, культури, спорту) до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.

19-07-2017 | Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області шнформує

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надає інформацію щодо мети та переваг функціонування системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків (СМ КОР).

 

19-07-2017 | Відбулася робоча нарада міського голови Олексія Реви

19 липня 2017 року у приміщені малої зали адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулась робоча нарада міського голови Олексія Реви та директора департаменту капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації Юрія Винокурова з представниками комунальних підприємств та підрядних організацій, які працюють на території міста та реалізують проекти, ініційовані облдержадміністрацією, з капітальної реконструкції водоводів нашого міста.

18-07-2017 | До уваги дітей-інвалідів віком від 16 років! Запрошуємо на навчання

Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» запрошує на навчання дітей-інвалідів віком від 16 років.

18-07-2017 | Розгляд звернень громадян – пріоритетний напрямок діяльності податківців Донеччини

Робота із зверненнями громадян є одним із пріоритетних напрямків в діяльності Головного управління ДФС у Донецькій області. Основні питання, які порушують мешканці Донеччини в письмових запитах є проведення контрольно-перевірочної роботи та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, роз’яснення податкового законодавства, реєстрація та облік платників, інформування про ухилення від сплати податків.

18-07-2017 | Надходження екологічного податку на Донеччині зросли на 210 мільйонів гривень

На Донеччині налічується понад 1400 екологічно-небезпечних підприємств. Саме тому кошти на оздоровлення довкілля у Донецькій області завжди доречні.

18-07-2017 | За фактами легалізації доходів співробітниками фіскальної служби Донецької області підготовлено 35 матеріалів

З метою недопущення використання коштів з бюджету поза правовим полем Головним управлінням ДФС у Донецькій області  продовжують вживатися заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально