Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Новини ЦНАПу
09.07.2019 - 14:07 | Проведено чергове навчання адміністраторів ЦНАП Бахмутської міської ради з питань надання послуг у сфері земельних відносин

Тримати руку на пульсі, бути поінформованими з останніми змінами та новаціями, надавати послуги з урахуванням діючих нормативно-правових актів, працювати по єдиним стандартам – незмінні правила адміністраторів ЦНАП.

19.06.2019 - 15:37 | Проведено виїзний семінар на тему: «Особливості проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців через фронт-офіси»

13 червня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції  у Донецькій області для підвищення кваліфікації адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Донецької області було  проведено виїзний семінар на тему: «Особливості проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців через фронт-офіси».

18.06.2019 - 11:32 | Увага! Тимчасове обмеження прийому документів в ЦНАПі

До уваги громадян та суб’єктів господарювання!

У період з 20.06.2019 по 17.07.2019 року в Центрі надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради прийом документів у сфері реєстрації нерухомого майна здійснюватись не буде у зв’язку із відпусткою державного реєстратора

18.06.2019 - 11:20 | Проведено тренінг на тему «Комунікації та скерування» для представників ЦНАП

13 червня  2019 року в рамках пілотного проекту Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України спільно з Світовим Банком України  та Міжнародною медичною організацією «Medecines du Monde”  у м. Краматорськ  проведено  тренінг на тему «Комунікації та скерування» для представників  ЦНАП.

20.05.2019 - 11:19 | Тренінг на тему «Сімейно орієнтована соціальна робота та міжвідомча взаємодія щодо захисту дитини»

15-17 травня 2019 року в рамках проекту «Впровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах», що реалізується Oxford Policy Management та партнерством «Кожній дитині» за підтримки ЮНІСЕФ та Програми «U-LEAD з Європою», відбувся тренінг для керівників структурних підрозділів майбутніх ОТГ міст Бахмута та Дружківки з метою підвищення іх професійної компетенції щодо здійснення сімейно орієнтованої соціальної роботи, спрямованої на захист дитини.

26.04.2019 - 11:35 | Підсумки проведеного оn-line анкетування

Задля організації зворотного зв’язку із споживачами послуг на сторінці Центру у січні 2019 року створено оn-line анкету оцінки якості обслуговування, метою якої є визначення суспільної думки щодо ефективності роботи Центру,  рівня якості обслуговування адміністраторами, доступності інформації про адміністративні послуги, задоволеності відвідувачів.

22.04.2019 - 13:30 | Cемінар на тему «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг»

17-18 квітня 2019 року в м. Київ Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації служби до стандартів Європейського Союзу, Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг за участі та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні  проведено семінар на тему «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг».

09.04.2019 - 16:44 | Продовжується реалізація Проекту USAID DGE «Демократичне врядування у Східній Україні»

5-7 квітня 2019 року в рамках Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) проведено тренінг «Застосування розвитку людського та інституційного потенціалу (HICD) щодо підвищення організаційної ефективності та якості надання послуг», участь у якому прийняли понад сорок представників органів місцевого самоврядування Донецької області та Донецької обласної державної адміністрації.

05.04.2019 - 11:36 | Семінар–нарада для керівників ЦНАП області з питання запровадження реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія через центри надання адміністративних послуг

4 квітня 2019 року Департаментом економіки облдержадміністрації проведено семінар–нараду за участі начальника відділу організації реєстраційно – екзаменаційної роботи та взаємодії з суб’єктами господарювання регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області  Безелюк І.В. з питань запровадження реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія через центри надання адміністративних послуг Донецької області.

14.03.2019 - 08:35 | Проведено спільний семінар-нараду для адміністраторів ЦНАП

13 березня 2019 року в рамках Тижня відкритого Уряду в Україні  за участі представників Департаменту економіки облдержадміністрації, Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, Головного територіального управління юстиції у Донецькій області проведено спільний семінар-нараду  для адміністраторів ЦНАП з питань:

05.03.2019 - 16:08 | Демократичне врядування у Східній Україні.

2 березня 2019 року у м. Святогірськ Донецької області в рамках Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) відбувся Форум місцевого самоврядування.

18.01.2019 - 11:45 | Семінар–нарада для керівників ЦНАП області з оформлення та видачі паспортів громадянина України у вигляді картки та паспортів громадина України для виїзду за кордон

17 січня 2019 року Департаментом економіки облдержадміністрації проведено семінар–нараду з питань надання послуг з оформлення та видачі паспортів громадянина України у вигляді картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон (у тому числі для мешканців тимчасово окупованих територій та ВПО) у сфері державної реєстрації громадських формувань, інтеграції в ЦНАП послуг з державної реєстрації актів цивільного стану, ведення Державного реєстру виборців.

20.12.2018 - 13:08 | Навчальний вебінар для адміністраторів та державних реєстраторів

19.12.2018 року в приміщенні Бахмутської міської ради Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області спільно з Дніпровською філією ДП «Національні інформаційні системи» було проведено ознайомчий вебінар по роботі з оновленим програмним забезпеченням Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

08.10.2018 - 15:10 | Ознайомчий візит в рамках Програми "U-LEAD з Європою" в частині створення Центрів надання адміністративних послуг на прикладі ЦНАП смт. Краснопілля Сумської області

 04.10.2018 року в рамках програми "U-LEAD з Європою" відбувся інформаційний візит делегації Донецької області до ЦНАП смт. Краснопілля Сумської області, участь у якому прийняли адміністратори відділу надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради.

01.10.2018 - 15:02 | Тренінг-семінар на тему «Формування команди»

26-27 вересня 2018 року у м. Краматорськ в рамках Проекту USAID (UCBI II) Міжнародною організацією права розвитку (IDLO)  проведено  тренінг-семінар на тему «Формування команди», у якому взяли участь керівники та заступники керівників Центрів надання адміністративних послуг міст та об’єднаних територіальних громад Донецької області.

25.09.2018 - 08:39 | «Тренінг- семінар щодо стандартів обслуговування відвідувачів Центрів надання адміністративних послуг»

22-23 вересня 2018 року в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) адміністратори Центру прийняли участь у тренінгу-семінарі «Стандарти обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг», який проводився у м. Краматорськ.

22.06.2018 - 15:05 | ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТА СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З метою  підвищення рівня поінформованості населення та роботодавців, в рамках взаємодії та співпраці з Бахмутським міським центром зайнятості з 26 червня 2018 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради щовівторка з 10:00 до 12:00 години  спеціалістами Бахмутського міського центру зайнятості будуть надаватись  консультації щодо послуг, які надаються Донецькою обласною службою зайнятості.

25.05.2018 - 15:09 | Місцеве самоврядування та децентралізація на Сході України

22-24 травня 2018 року у м. Святогірськ Донецької області в рамках Програми ПРООН з відновлення та розбудови миру пройшов форум «Місцеве самоврядування та децентралізація на Сході України: найкращі практики та перспективи майбутнього».

15.05.2018 - 08:21 | Навчальний семінар в рамках обміну досвідом

11 травня 2018 року за підтримки Центру розвитку місцевого самоврядування та Департаменту економіки облдержадміністрації разом з Лиманською об’єднаною територіальною громадою проведено навчальний семінар в рамках обміну досвідом з надання послуг у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб з використанням програмного комплексу компанії «Реноме – Смарт».

15.05.2018 - 08:16 | ШАНОВНІ СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

ЦНАП в місті Бахмут розширено перелік  послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально