Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Новини ЦНАПу
04.10.2019 - 13:30 | У ЦНАП запроваджено смс-інформування

У Центрі надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради з 1 жовтня 2019 року запрацювала послуга смс-інформування суб’ктів звернення про готовність результату адміністративної послуги, за якою вони зверталися.

02.10.2019 - 11:52 | Робоча зустріч з представниками Програми «U-LEAD з Європою»

В рамках участі Бахмутської міської ради у 4 раунді відбору учасників Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» 01 жовтня  2019 року відбулась робоча зустріч керівництва Бахмутської ОТГ з регіональними представниками міжнародного партнера.

25.09.2019 - 13:37 | З 01.10.2019р. зміна реквізитів для сплати адміністративного збору

Шановні суб’єкти звернення!

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 01.10.2019 року у зв’язку із введенням в дію рахунків, сформованих за стандартами ІВАN відповідно до постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (ІВАN) в Україні», вступають у дію нові реквізити для сплати адміністративного збору.

Для отримання більш детальної інформації слідкуйте за новинами на сайті.

20.09.2019 - 15:27 | Семінар щодо впровадження нового проекту «Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого від конфлікту населення Східної України»

17 вересня  2019 року в рамках компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації» Програми ООН з Відновлення та розбудови миру,   ПРООН  у м. Краматорськ  проведено  семінар щодо впровадження нового проекту «Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого від конфлікту населення Східної України».

09.09.2019 - 10:02 | Увага! У ЦНАПі проводиться прийом громадян спеціалістами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

З метою наближення соціальних послуг та забезпечення гарантій застрахованих осіб  щодо їх соціального захисту, своєчасного донесення змін у соціальному страхуванні до застрахованих осіб та потерпілих на виробництві, продовжується робота з проведення консультативних прийомів у Центрі надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради спеціалістами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

15.08.2019 - 14:10 | Платіжні термінали - ще один крок до сучасної європейської клієнтоорієнтованої громади!

В Центрі надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради вже більше півтора роки наявна можливість здійснити оплату адміністративного збору через платіжні термінали АТ «Ощадбанку».

06.08.2019 - 08:52 | Бахмутська міська рада розширює можливості для доступності надання якісних адміністративних послуг

01-3 серпня 2019 року в рамках реалізації Програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) представники Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради отримали комплект сучасної портативної техніки - «Мобільний кейс» та прийняли участь в тренінгу щодо впровадження практики надання адміністративних послуг за допомогою мобільного кейсу в ЦНАП, який відбувся у м. Сєвєродонецьку за участю 28 представників ЦНАП Луганської та Донецької областей.

01.08.2019 - 09:01 | Підвищення кваліфікації адміністраторів ЦНАП

29.07.2019 року начальником відділу з питань державного архітектурно - будівельного контролю Бахмутської міської ради Фоміною Я.І. проведено навчання адміністраторів ЦНАП Бахмутської міської ради щодо надання адміністративних послуг в сфері  державного архітектурно - будівельного контролю.

26.07.2019 - 13:23 | Проведено чергове навчання адміністраторів ЦНАП Бахмутської міської ради

25 липня 2019 року представником 8 - го Державного пожежно – рятувального загону Головного Управління ДСНС України у Донецькій області Ревою С.П. проведено чергове навчання адміністраторів ЦНАП Бахмутської міської ради.

09.07.2019 - 14:07 | Проведено чергове навчання адміністраторів ЦНАП Бахмутської міської ради з питань надання послуг у сфері земельних відносин

Тримати руку на пульсі, бути поінформованими з останніми змінами та новаціями, надавати послуги з урахуванням діючих нормативно-правових актів, працювати по єдиним стандартам – незмінні правила адміністраторів ЦНАП.

19.06.2019 - 15:37 | Проведено виїзний семінар на тему: «Особливості проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців через фронт-офіси»

13 червня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції  у Донецькій області для підвищення кваліфікації адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Донецької області було  проведено виїзний семінар на тему: «Особливості проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців через фронт-офіси».

18.06.2019 - 11:32 | Увага! Тимчасове обмеження прийому документів в ЦНАПі

До уваги громадян та суб’єктів господарювання!

У період з 20.06.2019 по 17.07.2019 року в Центрі надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради прийом документів у сфері реєстрації нерухомого майна здійснюватись не буде у зв’язку із відпусткою державного реєстратора

18.06.2019 - 11:20 | Проведено тренінг на тему «Комунікації та скерування» для представників ЦНАП

13 червня  2019 року в рамках пілотного проекту Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України спільно з Світовим Банком України  та Міжнародною медичною організацією «Medecines du Monde”  у м. Краматорськ  проведено  тренінг на тему «Комунікації та скерування» для представників  ЦНАП.

20.05.2019 - 11:19 | Тренінг на тему «Сімейно орієнтована соціальна робота та міжвідомча взаємодія щодо захисту дитини»

15-17 травня 2019 року в рамках проекту «Впровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах», що реалізується Oxford Policy Management та партнерством «Кожній дитині» за підтримки ЮНІСЕФ та Програми «U-LEAD з Європою», відбувся тренінг для керівників структурних підрозділів майбутніх ОТГ міст Бахмута та Дружківки з метою підвищення іх професійної компетенції щодо здійснення сімейно орієнтованої соціальної роботи, спрямованої на захист дитини.

26.04.2019 - 11:35 | Підсумки проведеного оn-line анкетування

Задля організації зворотного зв’язку із споживачами послуг на сторінці Центру у січні 2019 року створено оn-line анкету оцінки якості обслуговування, метою якої є визначення суспільної думки щодо ефективності роботи Центру,  рівня якості обслуговування адміністраторами, доступності інформації про адміністративні послуги, задоволеності відвідувачів.

22.04.2019 - 13:30 | Cемінар на тему «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг»

17-18 квітня 2019 року в м. Київ Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації служби до стандартів Європейського Союзу, Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг за участі та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні  проведено семінар на тему «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг».

09.04.2019 - 16:44 | Продовжується реалізація Проекту USAID DGE «Демократичне врядування у Східній Україні»

5-7 квітня 2019 року в рамках Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) проведено тренінг «Застосування розвитку людського та інституційного потенціалу (HICD) щодо підвищення організаційної ефективності та якості надання послуг», участь у якому прийняли понад сорок представників органів місцевого самоврядування Донецької області та Донецької обласної державної адміністрації.

05.04.2019 - 11:36 | Семінар–нарада для керівників ЦНАП області з питання запровадження реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія через центри надання адміністративних послуг

4 квітня 2019 року Департаментом економіки облдержадміністрації проведено семінар–нараду за участі начальника відділу організації реєстраційно – екзаменаційної роботи та взаємодії з суб’єктами господарювання регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області  Безелюк І.В. з питань запровадження реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія через центри надання адміністративних послуг Донецької області.

14.03.2019 - 08:35 | Проведено спільний семінар-нараду для адміністраторів ЦНАП

13 березня 2019 року в рамках Тижня відкритого Уряду в Україні  за участі представників Департаменту економіки облдержадміністрації, Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, Головного територіального управління юстиції у Донецькій області проведено спільний семінар-нараду  для адміністраторів ЦНАП з питань:

05.03.2019 - 16:08 | Демократичне врядування у Східній Україні.

2 березня 2019 року у м. Святогірськ Донецької області в рамках Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) відбувся Форум місцевого самоврядування.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально