Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

«День відкритих дверей на виробництві»

Переглядів: 2742
21.07.2015 - 13:12
«День відкритих дверей на виробництві»

На етапі модернізації  служби зайнятості  проходить вдосконалення її інформаційно-роз`яснювальної роботи, змінюються   підходи до обслуговування безробітних і роботодавців, запроваджуються  у діяльність проекти та інновації, покликані зробити службу зайнятості ближчою до шукачів роботи і роботодавців. До таких нововведень  належить  впровадження проведення «Днів відкритих дверей на виробництві». 

20 липня 2015 року о 9-00 годині  на території  Публічного акціонерного товариства «Фітофарм» відбувся  «День відкритих дверей на виробництві», проведення якого ініційовано Артемівським міським центром зайнятості з метою  ознайомлення шукачів роботи, зареєстрованих в центрі зайнятості,  з умовами роботи у фармацевтичному виробництві, вимогами роботодавця до майбутніх робітників, популяризації професій фармацевтичного виробництва,  популяризації послуг та можливостей служби зайнятості.

ПАТ «Фітофарм» є давнім і надійним партнером центру зайнятості щодо співпраці. На замовлення підприємства  неодноразово організовувалися міні-ярмарки вакансій з підбору персоналу для  фармацевтичного виробництва, які давали змогу роботодавцю - оперативно  укомплектувати актуальні вакансії, а зареєстрованим безробітним -  отримати підходящу роботу.

  До участі у заході запрошені 16 чол. з числа довготривалих безробітних,  осіб без професії та тих, що володіють простішими професіями, вимушено переміщених осіб.

  Заступник операційного директора ПАТ «Фітофарм» Наталя Деревянко  та інженер з підготовки кадрів Валентина Іголкіна  презентували підприємство, яке відповідає міжнародним вимогам фармацевтичного виробництва, робочі місця та професії, представлені на    підприємстві. Проінформували про умови праці для робітників, які наближені до рівня міжнародних стандартів. На підприємстві  функціонує система кондиціонування виробничих приміщень, персонал забезпечується спеціальним медичним одягом, підтримується стерильність процесу. Для робітників працює їдальня, кімнати прийому їжі оснащені мікрохвильовими пічами. Надаються  путівки  для оздоровлення робітників в санаторіях та базах відпочинку. 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Артемівського міського центру зайнятості Роман Коновал надав інформацію про ситуацію на сучасному ринку праці, розповів про   партнерські стосунки з підприємством, ознайомив учасників заходу про послуги та сучасні можливості служби  зайнятості, зокрема, про можливість організації професійного навчання  за різними формами, в тому числі, стажування  безпосередньо на робочому місці.

  Під час  заходу шукачі роботи поспілкувались  з потенційним роботодавцем,  зацікавлені особи отримали відповіді на всі питання. В результаті  з  9  осіб - учасників заходу роботодавцем сформовано кадровий резерв для майбутнього працевлаштування.  

«День відкритих дверей на виробництві»

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально