Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Нептун завітав у гості до вихованців ДНЗ №39 і №47

Переглядів: 2334
10.07.2015 - 05:49
Нептун завітав у гості до вихованців ДНЗ №39 і №47

На початку липня у дошкільний навчальний заклад ясла-садок №39 «Кульбабка» завітали гості – вихованці дошкільного навчального закладу №47 «Оленка» разом із государем підводного царства Нептуном.

Діти чекали цього дня з нетерпінням, адже всі люблять плавати і хлюпатися, змагатися у спритності та сміливості. З Нептуном і Піратами дітлахи грали у веселі ігри та відгадувати цікаві загадки. «Рибки» - дівчата середньої групи - плескалися серед «водоростей», «русалоньки» - дівчата старшої групи – водили хоровод, а хлопці старшої групи «Зірочки» розповідали вірші про мешканців водного царства Нептуна, і потім заспівали для шанованого гостя Нептуна запальну пісеньку про літо і море.

Нептун теж підготував дітям подарунки – і не тільки веселощі та сміх, а ще й чарівних літніх метеликів і справжню Морську воду. Ті, кого Нептун цією водою оббризкав - стануть рости ще швидше!

Було так весело! Шкода було розлучатися, та на морського Царя Нептуна чекали важливі державні справи, а діти ще довго веселилися.

«Це був мій найкращий день у дитячому садку!» - так захопливо ділилися емоціями від Свята Нептуна дошкільнята з батьками.

На початку липня у дошкільний навчальний заклад ясла-садок №39 «Кульбабка» завітали гості – вихованці дошкільного навчального закладу №47 «Оленка» разом із государем підводного царства Нептуном.На початку липня у дошкільний навчальний заклад ясла-садок №39 «Кульбабка» завітали гості – вихованці дошкільного навчального закладу №47 «Оленка» разом із государем підводного царства Нептуном.На початку липня у дошкільний навчальний заклад ясла-садок №39 «Кульбабка» завітали гості – вихованці дошкільного навчального закладу №47 «Оленка» разом із государем підводного царства Нептуном.На початку липня у дошкільний навчальний заклад ясла-садок №39 «Кульбабка» завітали гості – вихованці дошкільного навчального закладу №47 «Оленка» разом із государем підводного царства Нептуном.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально