Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Міні-ярмарок вакансій

Переглядів: 1466
10.06.2015 - 12:17
Міні-ярмарок вакансій

09 червня 2015 року в  Артемівському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій з підбору персоналу для  ПАТ «Часівоярські автобуси».

Відкриваючи  захід  директор Артемівського міського центру зайнятості Ірина Лещенко зазначила, що  сучасний стан ринку праці та наявний дисбаланс між професіями, за якими шукають роботу, та пропозиціями вакансій  вимагають від фахівців служби зайнятості опановувати нові форми та методи роботи, змінювати пріоритети своєї діяльності. Сьогодні є досить багато проблем при працевлаштуванні вразливих категорій населення, серед яких особи перед пенсійного віку, молодь з числа випускників навчальних закладів без досвіду роботи,  особи з фізичними обмеженнями. Особливої уваги потребують  внутрішньо переміщені особи. Повнота та ефективність надання соціальних послуг таким категоріям зареєстрованих безробітних та  забезпечення їх найскорішої зайнятості є головним завданням фахівців центру зайнятості. 

Серед інших методів підбору персоналу найбільш ефективною  та зручною формою співпраці, за відгуками роботодавців,  є організація міні-ярмарків вакансій. Зручно це не тільки для роботодавців, які заощаджують свій робочий час, а і для шукачів роботи. Особливо в тих випадках, коли підприємство розташоване в іншому населеному пункті.

ПАТ «Часівоярські автобуси» розташоване в м. Часів Яр. Роботодавця на міні-ярмарку представляли начальник кадрової служби  підприємства ПАТ «Часівоярські автобуси» Інесса Царенко та  інженер з охорони праці Олена Шандро.  Шукачі роботи отримали вичерпну інформацію про підприємство,    умови праці робітників, систему оплати,  та отримали відповіді на свої запитання.                 

В ярмарку взяли участь  17 осіб з числа зареєстрованих безробітних, які відповідають професійним вимогам роботодавця, та  2 чол. - незайняті особи, які  переміщені  із місць проведення АТО та проживають у м. Часів Яр.  В результаті співбесіди  на вільні робочі місця формувальника склопластикових виробів, маляра та електрогазозварника  підібрано 4 безробітних, яким виписано направлення на працевлаштування та запрошено на підприємство для більш детального ознайомлення із специфікою роботи.  Оскільки бажаючих працевлаштуватися на підприємство більше, ніж вільних робочих місць,  роботодавцями сформовано кадровий резерв з урахуванням майбутніх перспектив підприємства. 

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально