Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 86 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Це потрібно не мертвим, це потрібно живим

Переглядів: 1149
13.05.2015 - 05:34
Це потрібно не мертвим, це потрібно живим

Напередодні святкування Дня примирення та Дня Перемоги в Артемівській загальноосвітній школі-інтернаті №1 пройшов ряд заходів.

У конкурсі малюнків на асфальті взяли участь учні загальноосвітньої школи №24 та школи-інтернату №1. Діти малювали мирне небо, ясне сонечко, квіти. Не забули вони і про голубів, що символізують мир. Під малюнками яскравими крейдами учні навели гасло «Ми - за мир!». Дуже приємно, що вони, не зважаючи на суворе сьогодення, все ж таки бачать своє майбутнє світлим та мирним.

Учні Артемівської школи-інтернату відвідали міський захід, що проводився у загальноосвітній школи №7 в рамках акції «Вахта пам`яті». По завершенню насиченої програми вихованці з задоволенням подарували квіти гостям свята, ветеранам війни.

В актовій залі ЗОШ-інтернату №1 відбувся загальношкільний тематичний захід «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим». Програма заходу була складена та підготовлена шкільними активами двох навчальних закладів освітнього округу №3 «Простір надії» (ЗОШ-інтернату №1 та ЗОШ №24). Для глядачів прозвучали воєнні пісні у виконанні маленьких талантів. Сценічні фрагменти розповіли глядачам, як почалася війна та якою трагічною для кожної матері була втрата рідної дитини. Переглянуто відеофільм про геноцид єврейського народу та запалено свічки пам`яті.

Наприкінці свята директор школи-інтернату №1 Тетяна Старусєва привітала гостей, ветеранів з 70-річчям Перемоги та запропонувала їм поділитися своїми спогадами за солодким столом.

Учні подарували ветеранам квіти, поклали букети до стели Івана Чапліна, згадавши про героїчне минуле людини, чиє ім`я носить вулиця школи.

Напередодні святкування Дня примирення та Дня Перемоги в Артемівській загальноосвітній школі-інтернаті №1 пройшов ряд заходів.Напередодні святкування Дня примирення та Дня Перемоги в Артемівській загальноосвітній школі-інтернаті №1 пройшов ряд заходів.Напередодні святкування Дня примирення та Дня Перемоги в Артемівській загальноосвітній школі-інтернаті №1 пройшов ряд заходів.Напередодні святкування Дня примирення та Дня Перемоги в Артемівській загальноосвітній школі-інтернаті №1 пройшов ряд заходів.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально