Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 85 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Зустріч з поетесою Наталією Ковальською

Переглядів: 2041
24.04.2015 - 06:56
Зустріч з поетесою Наталією Ковальською

22 квітня 2015 року в Міській бібліотеці для дітей відбулася зустріч із поетесою Наталією Ковальської, на яку завітали читачі молодшого шкільного віку школи № 11. Ковальська Н.В. – викладач кафедри педагогіки, психології і методики викладання мов Горлівського інституту іноземних мов. Вона є членом горлівського літературного об’єднання «Забой», лауреат обласних та міжнародних конкурсів.

Поетеса познайомила читачів зі своєю збіркою віршів «Фарби лісу», теми віршів різноманітні: про звички тварин, їх спосіб життя, взаємовідносини між собою, фантазійні діалоги лісових звірів, філософські роздуми про добро і зло. Ковальська Н.В. читала свої вірші, спілкувалась з читачами про їх літературні уподобання та домашніх улюбленців. Учням зустріч допомогла згадати вивчені раніше вірші, відгадувати поетичні загадки, закладені у тексти віршів, пізнавати багато нового із поетичних творів поетеси із Горлівки.

Наприкінці свята кожен читач отримав вірш на пам’ять, який люб’язно роздрукували і оформили на окремих аркушах працівники міської бібліотеки для дітей. А до фонду бібліотеки Ковальська Н.В. подарувала екземпляр збірки своїх віршів. Тепер всі бажаючі можуть познайомитись з творчістю сучасної поетеси, яка пише дитячі вірші.

Поетична зустріч закінчилась відкриттям бібліотечного фотоательє. Тепер, у спеціально оформленому куточку, кожен читач може сфотографуватись на згадку про бібліотеку та книгу. Перше фото у цьому куточку було зроблено саме з поетесою Ковальською Н.В. Бібліотека запрошує всіх бажаючих зробити фото на згадку про дитинство, бібліотеку разом з улюбленими книгами.

22.04.2015 в Міській бібліотеці для дітей відбулася зустріч поетеси Н. Ковальської, викладача кафедри педагогіки, психології і методики викладання мов Горлівського інституту іноземних мов, з читачами молодшого шкільного віку школи № 11. 22.04.2015 в Міській бібліотеці для дітей відбулася зустріч поетеси Н. Ковальської, викладача кафедри педагогіки, психології і методики викладання мов Горлівського інституту іноземних мов, з читачами молодшого шкільного віку школи № 11. 22.04.2015 в Міській бібліотеці для дітей відбулася зустріч поетеси Н. Ковальської, викладача кафедри педагогіки, психології і методики викладання мов Горлівського інституту іноземних мов, з читачами молодшого шкільного віку школи № 11.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально