Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Відбувся міні-ярмарок вакансій

Переглядів: 1698
20.04.2015 - 07:18
Відбувся міні-ярмарок вакансій

15 квітня 2015 року в Артемівському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, який організовано на замовлення Артемівського психоневрологічного інтернату (директор Костян Людмила Іванівна).

Установа здійснює соціальне обслуговування осіб, які страждають психічними розладами, що втратили частково або повністю здатність до самообслуговування і потребують за станом психічного, а нерідко і фізичного здоров'я постійного догляду і спостереження. За період з 01.01.2014 року по 15.04.2015 року за сприяння центру зайнятості до інтернату працевлаштовані 35 безробітних осіб.

Відкрила ярмарок директор Артемівського міського центру зайнятості Ірина Лещенко. Привітавши учасників заходу, вона розповіла про партнерські стосунки з установою, ознайомила учасників заходу з ситуацію, яка сьогодні склалася на ринку праці. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал надав інформацію про соціальні послуги, які служба зайнятості надає своїм клієнтам, як з числа незайнятого населення, так і роботодавців.

З презентацією вакансій виступила керівник кадрової служби інтернату Зоя Нестеренко. Сьогодні інтернату на вільні робочі місця потрібні лікар – терапевт, лікар – психіатр, психолог, кухар, молодша медична сестра (палатна), водій 1 класу, бухгалтер, сестра медична, яких за сприяння центру зайнятості установа розраховує підібрати в найкоротший термін. З цією метою установа і звернулась до центру зайнятості за допомогою. А оскільки установа розташована поза межами м. Артемівська, до того ж в місцевості проблемного транспортного сполучення, оптимальною формою співпраці є організація міні-ярмарку вакансій. Шукачі роботи отримали вичерпну інформацію про діяльність установи, умови праці робітників, систему оплати, та отримали відповіді на свої запитання.                 

В ярмарку взяли участь 24 особи з числа зареєстрованих безробітних, в тому числі  5 осіб - з числа вимушено переміщених осіб із місць проведення АТО. В результаті співбесіди  на вільні робочі місця: кухар, молодша медична сестра (палатна), бухгалтер, сестра медична, попередньо відібрано та запрошено на підприємство 7 осіб. Після ознайомлення з умовами праці та обов’язками безпосередньо на підприємстві, проходження медичного огляду, питання укомплектування вакансій буде вирішено роботодавцем остаточно.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально