Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Тиждень театрального мистецтва в дитсадку «Дзвіночок»

Переглядів: 2395
06.04.2015 - 12:03
Тиждень театрального мистецтва в дитсадку «Дзвіночок»

Театр – це особливий вид мистецтва, який органічно поєднує у собі художнє слово, драматичну дію, поезію, живопис, музику, літературу. Він допомагає дитині глибше пізнати себе, внутрішній світ, викликає естетичні почуття та емоції у процесі театралізованого дійства.

До всесвітнього Дня театру в дошкільному закладі №25 «Дзвіночок» був проведений тиждень театрального мистецтва з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих вихованців. Він охопив дітей усіх вікових груп, педагогів закладу та батьків, які були безпосередніми учасниками створення вистав, декорацій та костюмів.

Театральні дійства були насичені різноманітним музичним матеріалом, який значно підсилював виховний і розвивальний ефект. Їх з великим задоволенням переглянули всі вихованці дитячого садка та гості закладу. В один із днів на виставу були запрошені першокласники школи №7. Вони не тільки були глядачами, але й вправлялись в акторській майстерності та перевіряли свої знання про театральне мистецтво під час вікторини «Це диво-дивне - театр». Такі свята дають велике задоволення всім присутнім: роблять малят впевненішими, приносять радість батькам.

Підводячи підсумки, журі визначило переможців: у номінації «Перший крок» - найменші актори молодшої групи «Веселка» за театральну виставу «Теремок», від якої всі присутні глядачі отримали задоволення та насолоду; у номінації «Краща акторська родина» - вихованці середньої групи «Світлячок» за виставу «Вовк та семеро козенят», де головні ролі Кози та Вовка блискуче виконали батьки Юлія Гаврошенко та Дмитро Князєв; у номінації «Краща креативна вистава» - дошкільнята старшої групи «Барвінок»; у номінації «Дебют» - актори-початківці старшої групи «Соняшник». За краще виконання головної ролі отримали нагороди Вікторія Васильєва (вихованка старшої групи «Сонечко») та Максим Карабань (вихованець старшої групи «Ромашка»).

Кожна дитина - неповторна унікальна індивідуальність. Якщо створити умови для її розвитку, в ній неодмінно відкриваються здібності, закладені природою. Завданням педагогів дитсадка є виявити ці перші здібності, на цьому тлі створити умови для повноцінного розвитку особистості. І виконати ці завдання допомагають саме такі цікаві і творчі форми роботи з дітьми та батьками.

До всесвітнього Дня театру в дошкільному закладі №25 «Дзвіночок» був проведений тиждень театрального мистецтва з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих вихованців. До всесвітнього Дня театру в дошкільному закладі №25 «Дзвіночок» був проведений тиждень театрального мистецтва з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих вихованців. До всесвітнього Дня театру в дошкільному закладі №25 «Дзвіночок» був проведений тиждень театрального мистецтва з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих вихованців. До всесвітнього Дня театру в дошкільному закладі №25 «Дзвіночок» був проведений тиждень театрального мистецтва з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих вихованців.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально