Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Кубок «Pink Flight»

Переглядів: 1164
26.03.2015 - 10:58
Кубок «Pink Flight»

Нещодавно в місті Слов’янську відбулися регіональні змагання з авіамодельного спорту на Кубок «Pink Flight», в якому прийняла участь команда авіамодельного спорту Артемівського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва у складі: Макагон Юрій (ЗОШ №5), Троян Олексій (ЗОШ №24) та Шутько Федір (ЗОШ №12) під керівництвом керівника гуртка Альберта Глечикова.

Всього у змаганнях взяли участь 9 команд позашкільних закладів із Слов’янська, Краматорська та Артемівська. В особистій першості здобув перемогу Макагон Юрій та був нагороджений грамотою і медаллю за зайняте ІІ місце. Попереду у нашої команди ще участь в обласних змаганнях з повітряних зміїв. Ми сподіваємось, що вихованці Артемівського Центру технічної творчості ще не раз прославлять рідне місто.

Нещодавно в місті Слов’янську відбулися регіональні змагання з авіамодельного спорту на Кубок «Pink Flight», в якому прийняла участь команда авіамодельного спорту Артемівського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтваНещодавно в місті Слов’янську відбулися регіональні змагання з авіамодельного спорту на Кубок «Pink Flight», в якому прийняла участь команда авіамодельного спорту Артемівського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтваНещодавно в місті Слов’янську відбулися регіональні змагання з авіамодельного спорту на Кубок «Pink Flight», в якому прийняла участь команда авіамодельного спорту Артемівського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально