Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 58 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Радість творчості у дитсадку №47 «Оленка» м. Артемівська

Переглядів: 2301
02.12.2014 - 13:33
Радість творчості у дитсадку №47 «Оленка» м. Артемівська

Чудово, що в нашому місті є такий прекрасний конкурс грантів Артемівської міської ради, який дає можливість покращити умови життя, навчання, творчості усім небайдужим та ініціативним, який проходить при підтримці міського голови Олексія Реви.

У дошкільному навчальному закладі яслах-садку №47 «Оленка» відбулося свято, яке стало підсумком реалізованого гранту на встановлення 5 нових вікон у музичній залі. На заході були присутні маленькі вихованці, представники батьківського комітету, педагоги дошкільного закладу, а також, почесні гості - секретар Артемівської міської ради Світлана Кіщенко, начальник відділу освіти Марина Рубцова. Пройшло свято у форматі зйомки музичного фільму «Весела карусель» і мало промовисту назву «Радість творчості у «Оленці». Малята продемонстрували свої таланти, подякувавши у такий спосіб усім дорослим, які прагнуть зробити їх дитинство безтурботним та комфортним.

Завідувач дошкільного закладу Тетяна Гавжєєва від імені усієї ініціативної групи, яка працювала над проектом гранту, батьків та дітей подякувала міському голові за фінансову підтримку цього проекту, а також за те, що вирішення проблем освіти, покращення умов для навчання та виховання дітей завжди було та залишається для нього першочерговим.

Світлана Іванівна Кіщенко, в свою чергу, висловила подяку небайдужим членам громади, які не чекають, а діють на благо дітей і майбутнього нашого міста, та зауважила, що конкурс грантів буде тривати і надалі.

Свято вийшло веселим, насиченим і по-сімейному затишним! Інакше і не буває, коли збирається справжня велика родина рідного міста Артемівська!

pb270304pb270307pb270310pb270311

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально