Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 73 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Гімнастика - королева фізичної культури

Переглядів: 2532
11.11.2014 - 08:16
Гімнастика - королева фізичної культури

Відповідно до планів роботи відділу освіти Артемівської міської ради та міського методичного кабінету на початку листопада 2014 року на базі дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка №59 «Червона квіточка» було проведено засідання методичного об’єднання «Фізкультурні цікавинки» для інструкторів з фізичної культури та вихователів профільних оздоровчих груп дошкільних навчальних закладів.

Розглянули тему «Збереження та зміцнення здоров’я дітей засобами різних видів гімнастики». Метою даного засідання було узагальнення знань слухачів щодо нормативно-правової бази з фізичного виховання, надання дієвої допомоги педагогам в якісній організації різних видів гімнастики в сучасному дошкільному навчальному закладі.

Інструктор з фізкультури дитсадка №59 «Червона квіточка» Ольга Бєляєва показала різні види ранкової гімнастики. Особливий інтерес та овації у слухачів методичного об’єднання визвала нетрадиційна ранкова гімнастика з використанням вправ степ-аеробіки на стаціонарних степ-платформах. Відбувся практикум з інструкторами з фізкультури, під час якого вони особисто спробували виконати гімнастичні вправи на стаціонарних степ-платформах. Педагоги виявили бажання впроваджувати даний вид гімнастики у своїй роботі з дітьми.

Керівником методичного об’єднання Інною Поспєловою були проведені цікаві інтерактивні форми роботи з слухачами (ігрові вправи «Педагогічна граматика», «педагогічні соти», «методична шпаргалка»), які сприяли актуалізації знань з використання різноманітних видів гімнастики з дошкільниками в системі фізичного виховання, надані конкретні методичні поради в їх проведенні.

Цікаво пройшов обмін досвідом між слухачами щодо освітньої роботи інструкторів з фізичної культури з батьками, творчі напрацювання педагогів були зібрані в «Скарбничку консультацій для батьків».

Підсумком зустрічі стала рефлексія діяльності, проведена за допомогою вправи «Безкоштовні поради», на якій слухачі поділилися враженнями, думками, висловили пропозиції щодо проведення наступних засідань.

На початку листопада 2014 року на базі ясел-садка №59 «Червона квіточка» було проведено засідання методичного об’єднання «Фізкультурні цікавинки» для інструкторів з фізичної культури та вихователів профільних оздоровчих груп дошкільних навчальних закладівНа початку листопада 2014 року на базі ясел-садка №59 «Червона квіточка» було проведено засідання методичного об’єднання «Фізкультурні цікавинки» для інструкторів з фізичної культури та вихователів профільних оздоровчих груп дошкільних навчальних закладівНа початку листопада 2014 року на базі ясел-садка №59 «Червона квіточка» було проведено засідання методичного об’єднання «Фізкультурні цікавинки» для інструкторів з фізичної культури та вихователів профільних оздоровчих груп дошкільних навчальних закладів

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально