Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Педагогічна конференція

Переглядів: 1442
04.11.2014 - 12:04
Педагогічна конференція

31 жовтня  на базі   Школи мистецтв м. Артемівська пройшла конференція викладачів ПСМНЗ Артемівського методичного об’єднання за темою: «Самоосвіта педагога – як запорука його професійного та особистого рівня».

У рамках конференції пройшли методичні слухання у формі доповідей, які підготували: ініціативна група ШМ м. Артемівська під керівництвом Сидорової Ю.А. та Присяжненко А.М., викл. ШМ м. Сіверька, організована виставка творчих та методичних робіт викладачів ШМ м. Артемівська. У завершенні,  творчим колективом викладачів та учнів  музичної школи м. Соледар  була представлена концертна театралізована вистава у стилі українських вечорниць, яка подарувала учасникам конференції добрий настрій, а також свято зустрічі з мистецтвом та народними традиціями.

Конференція дозволила педагогам не тільки узагальнити та представити досвід професійної діяльності, але й обговорити досягнуті результати з колегами, отримати  інформаційно-методичну підтримку у питаннях самоосвіти, організації  інноваційної  діяльності, розвити навички професійно-педагогічного спілкування.

Директор ШМ м. Артемівська Гринь Є.В.  привітала всіх учасників конференції, подякувала за проведену плідну роботу та побажала нових творчих успіхів і досягнень.

31 жовтня на базі  Школи мистецтв м. Артемівська пройшла конференція викладачів ПСМНЗ Артемівського методичного об’єднання за темою: «Самоосвіта педагога – як запорука його професійного та особистого рівня». 31 жовтня на базі  Школи мистецтв м. Артемівська пройшла конференція викладачів ПСМНЗ Артемівського методичного об’єднання за темою: «Самоосвіта педагога – як запорука його професійного та особистого рівня». 31 жовтня на базі  Школи мистецтв м. Артемівська пройшла конференція викладачів ПСМНЗ Артемівського методичного об’єднання за темою: «Самоосвіта педагога – як запорука його професійного та особистого рівня». 31 жовтня на базі  Школи мистецтв м. Артемівська пройшла конференція викладачів ПСМНЗ Артемівського методичного об’єднання за темою: «Самоосвіта педагога – як запорука його професійного та особистого рівня». 31 жовтня на базі  Школи мистецтв м. Артемівська пройшла конференція викладачів ПСМНЗ Артемівського методичного об’єднання за темою: «Самоосвіта педагога – як запорука його професійного та особистого рівня». 31 жовтня на базі  Школи мистецтв м. Артемівська пройшла конференція викладачів ПСМНЗ Артемівського методичного об’єднання за темою: «Самоосвіта педагога – як запорука його професійного та особистого рівня». 31 жовтня на базі  Школи мистецтв м. Артемівська пройшла конференція викладачів ПСМНЗ Артемівського методичного об’єднання за темою: «Самоосвіта педагога – як запорука його професійного та особистого рівня». 31 жовтня на базі  Школи мистецтв м. Артемівська пройшла конференція викладачів ПСМНЗ Артемівського методичного об’єднання за темою: «Самоосвіта педагога – як запорука його професійного та особистого рівня».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально