Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 46 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Конкурс «Козацька пісня» в місті Соледарі

Переглядів: 1907
21.10.2014 - 06:07
Конкурс «Козацька пісня» в місті Соледарі

16 жовтня Соледарським Центром дітей та юнацтва був організований конкурс «Козацька пісня». Щира любов до української пісні зібрала талановитих дітей, обдаровані колективи з рідного міста. У конкурсі взяли участь учні музичної школи, загальноосвітніх шкіл №13 та №14, вихованці СЦДЮ.

У наш непростий час зростає роль патріотичного виховання учнівської молоді. А пісня є однією із його складових. Українська пісня – це душа народу. Це безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями, це любов до Вітчизни і ненависть до її ворогів. Вона пахне запашними чорнобривцями і материнськими теплими долонями.

Саме тут пісенні джерела та джерельця злилися в одне співоче море, потужне і хвилююче. Кожен учасник мав можливість продемонструвати та реалізувати свій патріотичний та творчий потенціал, а також свою вокальну майстерність.

Юні таланти були нагороджені дипломами, а глядачі отримали море задоволення та незабутні враження.

 

16 жовтня Соледарським Центром дітей та юнацтва був організований конкурс «Козацька пісня». У конкурсі взяли участь учні музичної школи, загальноосвітніх шкіл №13 та №14, вихованці СЦДЮ.16 жовтня Соледарським Центром дітей та юнацтва був організований конкурс «Козацька пісня». У конкурсі взяли участь учні музичної школи, загальноосвітніх шкіл №13 та №14, вихованці СЦДЮ.16 жовтня Соледарським Центром дітей та юнацтва був організований конкурс «Козацька пісня». У конкурсі взяли участь учні музичної школи, загальноосвітніх шкіл №13 та №14, вихованці СЦДЮ.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально