Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Посвята в маленькі туристи

Переглядів: 1672
21.10.2014 - 06:03
Посвята в маленькі туристи

На базі дошкільного закладу №27 «Зірочка» згідно плану роботи освітнього округу «Простір надії» відбулася зустріч вихованців гуртка «Туристик» з вихованцями гуртка з пішохідного туризму Артемівського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій, які займаються туристсько-краєзнавчою діяльністю. Зустріч була присвячена Дню Українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці.

Дитячий садок №27 «Зірочка» входить до обласної мережі шкіл «Сприяння здоров’ю» і тому велика частина роботи закладу направлена на створення умов для зміцнення здоров’я дітей. На території закладу розташоване «мотузкове містечко», де вихованці мають змогу вправлятися в подоланні різних природних перешкод, що сприяє укріпленню здоров’я, формуванню витривалості, сміливості, винахідливості та знаходити вихід у нестандартних ситуаціях, орієнтуватися по карті-схемі, допомагати один одному.

Саме в цей день малята з туристського гуртка вихователя проводили заняття на майданчику. Старші туристи під керівництвом Тетяни Гончарової з великим задоволенням поділилися своїми знаннями і уміннями з пішохідного туризму. Разом діти встановлювали намет, складали речі в рюкзак, приміряли на себе спальний мішок. А в кінці свята провели туристську естафету. Заключним акордом стала посвята в маленькі туристи дошкільнят, які мріють у найближчий час знову відправитись у нові походи.

На базі дошкільного закладу №27 «Зірочка» відбулася зустріч вихованців гуртка «Туристик» з вихованцями гуртка з пішохідного туризму Артемівського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій, які займаються туристсько-краєзнавчою діяльністю. На базі дошкільного закладу №27 «Зірочка» відбулася зустріч вихованців гуртка «Туристик» з вихованцями гуртка з пішохідного туризму Артемівського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій, які займаються туристсько-краєзнавчою діяльністю. На базі дошкільного закладу №27 «Зірочка» відбулася зустріч вихованців гуртка «Туристик» з вихованцями гуртка з пішохідного туризму Артемівського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій, які займаються туристсько-краєзнавчою діяльністю. На базі дошкільного закладу №27 «Зірочка» відбулася зустріч вихованців гуртка «Туристик» з вихованцями гуртка з пішохідного туризму Артемівського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій, які займаються туристсько-краєзнавчою діяльністю.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально