Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

«І Покровом святим укрила»

Переглядів: 1812
15 Жовтень, 2014 - 12:06
«І Покровом святим укрила»

     Для  юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято  в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».

На святі були учні шкіл міста №1, №5, вчителі, батьки. Взяли участь у заході 15 дітей із сімей переселенців. В урочисто вбраному залі із букетами осінніх квітів та барвистого листя дерев, ілюстрованому перегляді «Свята мати Покрівонько», читачі  слухали музичні твори «Богородице, Діво, радуйся» (Г. Ланче), «Милосердіє твори» (В. Ковальджи), «Радуйтеся, праведні» (В. Бортнянський), «Молитва до Богородиці» (О. Пінус) у виконанні викладачів школи мистецтв.  Яскравим був виступ учня ШМ Брагіна Романа з піснею «Я для мами чоботи купив». Театралізоване виконання пісні підняло всім настрій, присутні підспівували солісту і аплодували. Впродовж свята читачі бібліотеки декламували вірші про осінь та Матір Божу: Валківський Богдан, Остапенко Софія, Рисякова Вікторія (ОШ №1 3 клас).

      Ведучі свята: бібліотечні працівники Комісаренко Л., Бітюкова К. зробили експрес–огляд інформаційних матеріалів святкового перегляду. Світле літературно–музичне свято дало можливість дітям і дорослим доторкнутися до культурних надбань нащадків, поговорити про милосердя і добро до людей, залучитися до читання книг.

i   Для юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».   Для юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».   Для юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».   Для юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».   Для юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально