Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 55 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

«Різнокольорове літо» в дитячому садку «Росинка» міста Артемівська

Переглядів: 4963
19.08.2014 - 06:34
«Різнокольорове літо» в дитячому садку «Росинка» міста Артемівська

У дошкільному закладі №18 «Росинка» відбувся тематичний день «Різнокольорове літо», в якому прийняли участь вихованці всіх груп. Кожна група обрала певний колір, який символізував літо та у відповідності до нього було прикрашено ігрові майданчики, одяг дітей та дорослих, організовано ігри, розваги.

Головний персонаж свята Літо запросило на різнокольоровому потязі всіх малят на веселий спортивний майданчик, де відбулась спортивна розвага «Літо в гостях у дітей». Вихованці змагалися в швидкості, спритності, витривалості, виконуючи вправи з м’ячами, граючи в народні ігри, змагаючись в естафетах. Потім кожна група відправилась до свого майданчика, де продовжилась різнокольорова прогулянка.

Група раннього віку «Сонечко» представляла білий колір. В гості до малят завітала бабуся Христя (вихователь Христина Кузьміна). Вона розповіла народні потішки, запросила малят до крамниці, де вони купили білу муку, замісили тісто та наліпили бубликів, заспівали народну пісеньку «Два веселих гуся».

Молодші групи «Курчатко» та «Зернятко» (вихователі Марина Долгая та Олена Усенко) представляли жовтий колір - колір сонця, світла, тепла, сонячного настрою. На прогулянці діти користувалися предметами жовтого кольору для ігор, викладали «жовті візерунки» з мозаїки на піску, малювали нетрадиційними техніками (долоньками та пластмасовими ложками, виделками), грали із сонячним зайчиком та ласкавим теплим сонечком.

Середня група «Джерельце» (вихователь Іванна Мала) організувала мандрівку на блакитному вагончику до водиці-чарівниці, з якою малята грали, проводили досліди, дізнались про її властивості, потім виготовили та прикрасили човники і пустили їх по воді.

Старша група «Капітошка» (вихователь Оксана Гаращенко) символізувала червоний колір, який малята відшукували в ребусах, загадках, на городі серед овочів, на ігровому майданчику серед спортивного обладнання. Зацікавили малят ігри-змагання з повітряними кулями «Кулькобум», спортивні ігри з м’ячами. А найбільше задоволення діти отримали під час розмальовування повітряної кульки фломастерами та прикрашання стікерами. Все це відбувалося під українську музику та веселий дитячий сміх.

Проведений тематичний день сприяв розширенню знань дітей про різнокольорову гаму. Малята отримали максимум задоволення та позитивних емоцій.

У дошкільному закладі №18 «Росинка» міста Артемівська відбувся тематичний день «Різнокольорове літо», в якому прийняли участь вихованці всіх груп. У дошкільному закладі №18 «Росинка» міста Артемівська відбувся тематичний день «Різнокольорове літо», в якому прийняли участь вихованці всіх груп. У дошкільному закладі №18 «Росинка» міста Артемівська відбувся тематичний день «Різнокольорове літо», в якому прийняли участь вихованці всіх груп. У дошкільному закладі №18 «Росинка» міста Артемівська відбувся тематичний день «Різнокольорове літо», в якому прийняли участь вихованці всіх груп. У дошкільному закладі №18 «Росинка» міста Артемівська відбувся тематичний день «Різнокольорове літо», в якому прийняли участь вихованці всіх груп.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально