Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Свято Нептуна

Переглядів: 3464
07.07.2014 - 09:48
Свято Нептуна

У липні дитячий садок №10 поповнився дітлахами з дошкільних навчальних закладів №25 «Дзвіночок» та №52 «Веселка», які закрилися на канікули.

Адаптація у дітей до нових умов пройшла безболісно. Щоб наповнити життя малюків радісними подіями, в п'ятницю пройшло літнє свято день Нептуна, яке стало вже традиційним у закладі. Обов'язкові гості - Нептун і його свита: русалки, водяні, моряки.

Ведуча - «Літо» зачитала учасникам свята Указ морського владики про те, що сезон загартування, купання та відпочинку відкритий. Золота рибка виконала три заповітних дитячих бажання - щоб світило сонечко, був гарний настрій і діти зміцнили своє здоров'я. Діти, в свою чергу, допомогли Рибці зібрати намисто, «нагодувати» подружок. Після морської ігротеки і веселих естафет всі діти пішли оглядати володіння царя Нептуна, де були запрошені на водний атракціон. Але, яке ж свято без сюрпризів! Золота рибка та Цар Нептун вручили кожній дитині чарівні мушлі, які виконують бажання.

Свято пройшло весело та завзято! Всі діти отримали масу позитивних вражень від зустрічі.

У липні дитячий садок №10 поповнився дітлахами з дошкільних навчальних закладів №25 «Дзвіночок» та №52 «Веселка», які закрилися на канікули. Щоб наповнити життя малюків радісними подіями, в п'ятницю пройшло літнє свято день Нептуна.У липні дитячий садок №10 поповнився дітлахами з дошкільних навчальних закладів №25 «Дзвіночок» та №52 «Веселка», які закрилися на канікули. Щоб наповнити життя малюків радісними подіями, в п'ятницю пройшло літнє свято день Нептуна.У липні дитячий садок №10 поповнився дітлахами з дошкільних навчальних закладів №25 «Дзвіночок» та №52 «Веселка», які закрилися на канікули. Щоб наповнити життя малюків радісними подіями, в п'ятницю пройшло літнє свято день Нептуна.У липні дитячий садок №10 поповнився дітлахами з дошкільних навчальних закладів №25 «Дзвіночок» та №52 «Веселка», які закрилися на канікули. Щоб наповнити життя малюків радісними подіями, в п'ятницю пройшло літнє свято день Нептуна.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально