Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Шаховий турнір у кімнатах школяра міста Артемівська

Переглядів: 1928
03.07.2014 - 10:53
Шаховий турнір у кімнатах школяра міста Артемівська

Педагоги-організатори кімнат школярів особливу увагу приділяють залученню дітей до гри. З цією метою серед вихованців кімнат школярів «Дружба» і «Бригантина» 2 липня були проведені міжклубні змагання з шахів. Допомагав у проведенні дитячого турніру фахівець спорткомітету, суддя республіканської категорії Ткаченко В.І.

Шахи - дивовижна, найдавніша гра. Особливо багато радості і задоволення вона приносить дітям. Гра в шахи розширює їх кругозір, розвиває винахідливість і логічне мислення, вчить думати, бути уважним, запам'ятовувати, порівнювати, узагальнювати.

Боротьба за визначення кращих серед юних шахістів виявилася гострою - всі бажали перемог. Турнір відкрив нові «шахові таланти». Камбулов Роман, який займається в шаховій секції кімнати школярів «Дружба», посів перше місце, здобувши 7 перемог при 2-х нічиїх. Друге та третє місця поділили Полтавцев Єгор та Нестеренко Олександр відповідно. Переможці були нагороджені грамотами комітету з фізичної культури та спорту.

Наші вітання, юні шахісти!

Серед вихованців кімнат школярів «Дружба» і «Бригантина» 2 липня були проведені міжклубні змагання з шахів. Серед вихованців кімнат школярів «Дружба» і «Бригантина» 2 липня були проведені міжклубні змагання з шахів.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально