Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Так живе наш «Зоряний»!

Переглядів: 1594
16.06.2014 - 08:19
Так живе наш «Зоряний»!

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод.

Традиційно у цьому році на базі Артемівської школи №24 працює дитячий табір відпочинку «Зоряний». Кожен день спланований та присвячений певній виховній темі: «День відкриття», «День мистецтва», «День казки», «День інтелектуалів», «День скарбів», «День талантів» та інші.

Кожен день насичений різноманітними заходами: пізнавальні екскурсії, бесіди, спортивні та виховні ігри, конкурси та вікторини. Серед них такі як свято до Міжнародного Дня захисту дітей; конкурс казок «Там на неведомых дорожках»; розважально-музична програма «Вгадай мелодію»; конкурс малюнка на асфальті; відвідування спортивного комплексу «Металург»; інтелектуальна гра «Поле чудес»; розважальна програма «Більше позитива» (танцювальний марафон); розважальне шоу «Ярмарок Рекордів Гіннесса»; спортивні змагання «Веселі старти» та багато інших.

З метою заохочення, зацікавлення та створення гарного настрою дітей працюють гуртки за інтересами: танцювальний, «Орігамі», музичний, комп’ютерний, моделювання, ліплення з глини та інші.

А як діти чекали на купання в басейні! І їх очікування здійснилися! 13 червня Артемівський Центр туризму, краєзнавства і екскурсій зробив дітям приємний сюрприз – всі мали змогу покататися на байдарках. Скільки було емоцій!!! Діти отримали навички поведінки на воді, познайомились з водним туризмом та змогли на практиці освоїти катання на байдарках.

Робота у дитячому таборі «Зоряний» проводиться таким чином, щоб дати можливість кожній дитині відпочити, задовольнити свої потреби, а також випробувати себе в різних справах; стимулювати творчі здібності дітей, ініціативу, кмітливість.

Так проходять цікаві літні дні у стінах рідної школи.

На базі Артемівської школи №24 працює дитячий табір відпочинку «Зоряний». На базі Артемівської школи №24 працює дитячий табір відпочинку «Зоряний». На базі Артемівської школи №24 працює дитячий табір відпочинку «Зоряний». На базі Артемівської школи №24 працює дитячий табір відпочинку «Зоряний».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально