Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

День пам’яті та надії

Переглядів: 3065
13.05.2014 - 08:47
День пам’яті та надії

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 років. Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг нашого народу – його перемога над фашизмом.

В Артемівській школі №5 проведено низку заходів, присвячених великому Дню Перемоги.

Учні привітали ветеранів війни на мікрорайоні школи. 35 ветеранів отримали на знак вдячності від школярів листівки, виготовлені власними руками дітей, та квіти. Класними керівниками 1-11 класів проведено уроки мужності «Вклонімося великим тим рокам…». Один із таких заходів у 5-А класі (класний керівник Донченко Тетяна) проведено спільно із співробітником міського краєзнавчого музею Тропініною Тетяною, яка познайомила учнів із трагічними подіями Великої Вітчизняної війни в нашому місті. Учні 10 класів (класні керівники Гозбенко Олена та Сапранкова Ірина) відвідали могилу Невідомого Солдата, яка знаходиться на території цвинтаря по вулиці Маріупольській, та поклали квіти на знак пошани та подяки загиблим солдатам за подароване мирне життя.

Школярі 9-В класу (класний керівник Цимбал Наталя) провели загальношкільний мітинг «День пам’яті та надії» для учнів 8-9 класів. На мітингу лунали пісні воєнних років у виконанні ансамблю «Віста» та учителя музики Цимбал Наталі, діти мали змогу переглянути документальні кадри Великої Вітчизняної війни, послухати баладу про солдата у виконанні учителя математики Корнілової Маргарити, поринути у далекі роки війни, на якій гинули мільйони людей, захищаючи рідну землю. Закінчився цей передсвятковий день конкурсом малюнків на асфальті «Ми за мир у всьому світі».

В Артемівській школі №5 проведено низку заходів, присвячених великому Дню Перемоги.В Артемівській школі №5 проведено низку заходів, присвячених великому Дню Перемоги.В Артемівській школі №5 проведено низку заходів, присвячених великому Дню Перемоги.В Артемівській школі №5 проведено низку заходів, присвячених великому Дню Перемоги.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально