Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Рекомендуємо

Флеш-моб на підтримку акції "Первоцвіти"

Переглядів: 2862
06.05.2014 - 09:08
Флеш-моб на підтримку акції "Первоцвіти"

Первоцвіти – неоцінений дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів, але їм загрожує людська бездушність і байдужість. Зривання первоцвіту наносить невиправну шкоду українській флорі, бо рослини не встигають розмножуватися і їх з кожним роком стає все менше! Вже за кілька десятиліть наші улюблені перші весняні квіти можуть зникнути взагалі.

Часовоярським Центром дитячої та юнацької творчості в рамках освітнього округу «Крокуємо разом» на базі Часовоярської школи №17 був проведений флеш-моб під девізом «Збережемо первоцвіти – прикрасу нашої Землі!». Вихованці гуртків ЧЦДЮТ «Юний еколог» (керівник Ольга Мокроусова), «Виготовлення іграшок-сувенірів» (керівник Ольга Ляш), студії образотворчого мистецтва (керівник Світлана Дорохова) звернули увагу учнів 4-х класів (класні керівники Наталія Баранова та Світлана Гречко) на проблему охорони первоцвітів, проаналізували різноманітність цих рослин, користь, яку вони приносять людям, а також необхідність охорони їх в Україні та нашому краї. Мультимедійна презентація допомогла глядачам у яркій, доступній формі більше дізнатися про первоцвіти нашого краю, розгадати кросворд, повторити правила поведінки на природі. Виготовлені своїми руками листівки, що закликають зберігати первоцвіти, діти розповсюдили серед учнів школи та мешканців міста.

Флеш-моб ще раз нагадав усім, що потоваришувати з природою просто, треба тільки побачити, як посміхаються сонцю дерева, як квіти прохають «не зірви». І тоді природа подарує нам ні з чим не зрівняну радість. Спробуйте – не пошкодуєте!

Часовоярським Центром дитячої та юнацької творчості в рамках освітнього округу «Крокуємо разом» на базі Часовоярської школи №17 був проведений флеш-моб під девізом «Збережемо первоцвіти – прикрасу нашої Землі!». Часовоярським Центром дитячої та юнацької творчості в рамках освітнього округу «Крокуємо разом» на базі Часовоярської школи №17 був проведений флеш-моб під девізом «Збережемо первоцвіти – прикрасу нашої Землі!». Часовоярським Центром дитячої та юнацької творчості в рамках освітнього округу «Крокуємо разом» на базі Часовоярської школи №17 був проведений флеш-моб під девізом «Збережемо первоцвіти – прикрасу нашої Землі!».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально