Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Звіт Школи мистецтв 27.03.2014 року о 17.00.

Переглядів: 1924
21 Березень, 2014 - 15:10
Звіт Школи мистецтв 27.03.2014 року о 17.00.

В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. З творчими звітами виступають учні та викладачі усіх відділів та відділень. Вони дарують своє мистецтво усім слухачам.

Яскраво прикрашена концертна зала, колоритні українські костюми, роботи учнів художнього відділення, високий рівень виконавства примушують присутніх, при повному аншлагу в залі, бурхливими оплесками та криками «Браво» висловлювати свою подяку учням, багато з яких є лауреатами конкурсів усіх рівнів, так і їх наставникам.

На високому рівні виступають творчі колективи учнів відділів, ансамблі викладачів, які своїм виконанням висловлюють щиру любов до рідної України.

Запрошуємо мешканців міста, любителів музичного мистецтва на творчій звіт  Школи мистецтв 27.03.2014 року о 17.00.

В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва. В Школі мистецтв м.Артемівська продовжується тиждень українського мистецтва.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально