Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

Сяє вічно нам Кобзарева зоря

Переглядів: 3540
12.03.2014 - 09:23
Сяє вічно нам Кобзарева зоря

Червоними стрічками «надії та любові» запалали класні кімнати Артемівської школи №10 одинадцятого березня, бо саме в цей день стартував шкільний флешмоб «Шевченко» - один із урочистих заходів, присвячених вшануванню пам’яті геніального Кобзаря.

Вранці кожен із учнів і членів педагогічного колективу зміг скористатися чарівною скринькою пророцтв, де сама Доля говорила рядками з віршів Шевченка та віщувала майбутнє.

В актовій залі для учнів організували показ відеоматеріалів до 200-річчя від дня народження митця: молодші школярі вперше переглянули кадри про нелегке життя Тараса, учні середньої ланки зацікавлено сприймали фрагменти декламацій поезії Кобзаря видатними акторами та ознайомилися з найвідомішими ілюстраціями картин Шевченка, а для старшокласників справжнім одкровенням стали оприлюднені факти про феномен українського Генія.

Творчість Шевченка - то вічна зоря української поезії, його слово – то невичерпна криниця поетичної мудрості й краси. У його віршах поєдналися простота і геніальність, ніжність і пристрасть, гірка сльоза і мужня сила волі…

Шевченківські рядки не залишають нікого байдужими, спонукають до творчості у всьому: від написання учнівських робіт та ілюстрацій у межах проекту «Шевченко очима дітей» до створення креативних зачісок «Україночка», що були оцінені високими балами членів журі та палкими компліментами юнаків.

Дуже рано пішов Шевченко з життя. Скільки ненаписаних рядків навіки були втрачені людством, коли перестало битися серце вірного сина України. Знайшла спокій його душа на березі Дніпра й дивиться на цей світ із висоти Чернечої гори, спостерігає за кожним із нас: чи не забули його батьківський заповіт, чи не зрадили своїй землі, чи не зреклися мови рідної і слова? Ми пам’ятаємо…

Ще не вмерла і не вмре ніколи
Країна наша і могутнє слово.
Поки «Кобзар» пульсує в жилах -
Ніхто не зіб'є нашої волі крила!

Одинадцятого березня в Артемівській школі №10 стартував шкільний флешмоб «Шевченко» Одинадцятого березня в Артемівській школі №10 стартував шкільний флешмоб «Шевченко» Одинадцятого березня в Артемівській школі №10 стартував шкільний флешмоб «Шевченко»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально