Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"

Переглядів: 1966
03.03.2014 - 08:46
Шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"

28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок", метою якого було виявлення та подальший розвиток нових дарувань серед дітей молодшого та середнього віку, прищеплення зацікавленості до народної та естрадної музики, розкриття потенціальних можливостей учнів.

Конкурс проводився в трьох вікових категоріях від 7 до 14 років.

В концертному залі Школи мистецтв панувала атмосфера свята. 14 юних вокалістів разом зі своїми викладачами, батьками та друзями оплесками зустрічали один одного та підтримували під час виступів. Весь час з юними талантами були ведучі - учні вокально-хорового відділення Аніна Анна та Філатова Вероніка. Дуже яркими були виступи середньої вікової категорії. І місце отримали - Діброва Олександра 1 кл. (викл. Сидоренко С.І.) та Миронова Катерина 3 кл. (викл. Будаква І.В.). Під час оголошення результатів конкурсу всі раділи, бо кожен виконавець був нагороджений грамотою та солодким призом від організаторів конкурсу.

Всім учасникам конкурсу бажаємо творчих успіхів і плідного шляху на ниві мистецтва!

p28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально