Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

День Соборності та Свободи України в закладах освіти на території Артемівської міської ради

Переглядів: 3431
23.01.2014 - 09:09
День Соборності та Свободи України в закладах освіти на території Артемівської міської ради

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Реалізація у регіонах завдань щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акту злуки»), з метою виховання в учнів почуття  патріотизму, національної гордості, любові до Батьківщини в закладах освіти на території Артемівської міської ради проведено низку заходів до цієї знаменної дати.

На заходах була присутня заступник міського голови Тетяна ПЕТРІЄНКО, яка в своїх виступах зазначала, що  соборність – це єдність, і наш народ сподівається, що ця єдність буде непорушною, незважаючи на ті політичні негаразди, які переживає країна сьогодні.

В Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 цікавими і пізнавальними були інформаційні хвилинки «Подія, що пережила час», які провели одинадцятикласники для учнів початкової ланки. Пройшли єдині тематичні години спілкування:  у 1-5 класах за темою «Вітчизна – це не хтось і десь, я – теж Вітчизна», а в 6-8 класах - «Славним подіям жити в віках». Старшокласники мали змогу поспілкуватися з даної теми під час проведення  літературно-історичних читань «Консолідація українського суспільства: реалії сьогодення».

Виховні заходи, присвячені Дню Соборності України, пройшли в Артемівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №12. У бібліотеці можна було ознайомитися з тематичною літературою та презентацією «Наша мета – мир та злагода». У класних колективах проходили виховні заходи під  гаслом: «Ми  пишаємось, що ми - українці!». Учні старших класів переглянули відеофільми та взяли участь у дискусії «Разом ми сила». Для одинадцятикласників проведено вебінар «Соборність України у часі та просторі». За традицією, члени учнівського самоврядування «Іскра» відвідали учнів початкової ланки, привітали їх зі святом Дня Соборності, нагадали  про якості, якими повинні володіти справжні українці: патріотизм, відповідальність, повага до оточуючих,  любов  до рідної країни.

В загальноосвітніх школах №№ 10,18,24 пройшли позакласні виховні заходи «Ми пишаємось, що ми українці», «Єдина держава від Львова до Києва».

Для учнів початкової ланки загальноосвітніх шкіл №№1,5,7,10,18,24, НВК №11 було проведено конкурс малюнків «Наша єдність».

У бібліотеці Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 організовано тематичну виставку. В рамках заняття школи активу дитячого творчого об’єднання «Наш дім» було проведено конкурс читців «Любове моя, Україно!», а 22 січня пройшла загальношкільна лінійка «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків!».

У Часовоярській ЗОШ № 17 було заплановано та проведено ряд заходів: історична година «Нам берегти тебе, соборну і єдину, і нам твою історію творить!», загальношкільна лінійка «Події Української революції 1917-1921 років», інформаційна хвилинка «День Соборності – свято єднання українського народу», урок історичної правди «Велика злука». У бібліотеці оформлено  тематичну виставку літератури, у якій відбито шлях України до возз’єднання.

22 січня 2014 року у Часовоярському Центрі дитячої та юнацької творчості теж пройшло свято до Дня Соборності та Свободи України «Суверенна моя Україна» для учнів 6-7 класів. Ведучі нагадали про історичні події 1919 року. Хореографічний колектив «Задоринки», студія естрадного співу та фольклорний колектив підготували святковий концерт.

У шкільному музеї Соледарської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №14 пройшов відкритий урок «Україна - соборна», на якому йшлося  про нашу рідну країну, про важливість єднання Заходу і Сходу, про єдність української нації.

Ми різні, але ми єдині, тому що нас об’єднує культура, традиції, гордість та любов до Батьківщини.

В закладах освіти на території Артемівської міської ради проведено низку заходів до Дня Соборності України.В закладах освіти на території Артемівської міської ради проведено низку заходів до Дня Соборності України.В закладах освіти на території Артемівської міської ради проведено низку заходів до Дня Соборності України.В закладах освіти на території Артемівської міської ради проведено низку заходів до Дня Соборності України.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально