Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Майстер-клас з виготовлення оберегів пройшов в Часовоярському Центрі дитячої та юнацької творчості

Переглядів: 3690
10.01.2014 - 11:46
Майстер-клас з виготовлення оберегів пройшов в Часовоярському Центрі дитячої та юнацької творчості

Поступово до людства приходить усвідомлення того, що екологію планети потрібно рятувати, і якнайшвидше. Тенденція світової спільноти до зниження викидів в навколишнє середовище і рух на його захист сприяють появі нових захоплень і навіть напрямків в мистецтві.

Є багато людей, які викидають або складують відходи. Але є і ті, хто повторно використовують непотрібні матеріали, виготовляючи з них цікаві вироби своїми руками.

Обміну досвідом по вторинному використанню побутових відходів був присвячений майстер-клас з виготовлення оберегів в техніці пап'є-маше Інни Розборської в Часовоярському Центрі дитячої та юнацької творчості. На ньому були присутні діти зі школи-інтернату № 8, керівники гуртків ЦДЮТ («Бісероплетіння» - Ольга Ляш, «Моделювання іграшок-сувенірів» - Наталія Березовська, «Студія образотворчого мистецтва» - Світлана Дорохова) та їх вихованці.

Спочатку діти зі школи-інтернату представили на огляд свої творіння, зроблені з непридатних матеріалів: обереги, ваза у вигляді веселого пенька і красиві квіти. А потім під керівництвом Інни Розборської допомогли створити оригінальні сувеніри і вихованцям ЦДЮТ.

Виготовлення таких чудових виробів, якими можна прикрасити свій дім або подарувати другу, дуже сподобалось і принесло задоволення всім учасникам майстер-класу.

Обміну досвідом по вторинному використанню побутових відходів був присвячений майстер-клас з виготовлення оберегів в техніці пап'є-маше Інни Розборської в Часовоярському Центрі дитячої та юнацької творчості. Обміну досвідом по вторинному використанню побутових відходів був присвячений майстер-клас з виготовлення оберегів в техніці пап'є-маше Інни Розборської в Часовоярському Центрі дитячої та юнацької творчості.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально